Oro tarpo šiltinimas

Šaltuoju metų laiku visi tikimės grįžti į šiltus ir jaukius namus, kur galime mėgautis jaukiais ilgais žiemos vakarais. Deja, ne visada galime pasigirti, kad name tikrai pakankamai šilta. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad sienose būna palikti oro tarpai, pro kuriuos į namus veržiasi šaltis. Tokiu atveju geriausia išeitis – oro tarpo šiltinimas, kuris gali užtikrinti, kad prarandama šiluma sumažės beveik trečdaliu ir padės sutaupyti šilumos energijos.

Oro tarpo šiltinimasGana dažnai renkamasi šiltinimą iš išorės, tačiau tai pasiteisina tik tuo atveju, kai sienose nėra oro tarpo. Vis dėlto, pro išorines namo sienas prarandama ganėtinai nedaug šilumos, ir dažniausiai šilumos nuostoliai būna būtent dėl oro tarpo.

Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas?

Oro tarpai užpildomi termoizoliacine medžiaga. Tokiu būdu sustabdoma ventiliacija ir padidėja sienų šiluminė varža. Sienos gali būti šiltinamos aminoplasto puta, jeigu sienose yra dviejų ar daugiau centimetrų oro tarpas.

Kur kreiptis, norint šiltinti oro tarpus?

Internete galite pasiieškoti įmonių, teikiančių tokias paslaugas.Jų tikrai rasite ne vieną ir ne dvi, taigi, rinktis tikrai bus iš ko. Galite pasiskaityti atsiliepimus internete ir susidaryti pirminį įspūdį apie įmonės teikiamų paslaugų kokybę. Internetiniuose puslapiuose galite rasti ir preliminarias kainas, taigi, galėsite sužinoti, kiek tai maždaug kainuoja. Kai išsirinksite jums tinkamiausią variantą, galėsite užsisakyti jums reikalingas paslaugas ir būti užtikrintiems, kad jos tikrai bus atliktos profesionaliai.

Kodėl verta rinktis oro tarpo šiltinimą?

Visų pirma, jūsų namuose bus kur kas šilčiau ir bus išeikvojama mažiau energijos. Kai šiluma yra išeikvojama, krenta energetinio naudingumo klasė, ir būsto šildymui išleidžiama kur kas daugiau pinigų. Taigi, kad taip nenutiktų, rinkitės oro tarpo šiltinimą.

Jums reikės investuoti gana nedaug pinigų, lyginant su tuo, kokią gausite naudą. Jūsų namuose bus kur kas šilčiau, ir bus išeikvojama dar mažiau šilumos energijos. Apšildyti būstą išleisite kur kas mažiau pinigų, taigi, tai tikrai padės jums sutaupyti. Negaiškite laiko ir užsisakykite šią paslaugą jau dabar – tikrai nesigailėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *