Nida

Nida įsikūrusi Neringos mieste pietinėje dalyje. Ši vieta pamėgta poilsiautojų, kurie atvyksta ne tik iš Lietuvos. Graži gamta traukia lankytojus, ypač šiltuoju metu. Tai puiki vieta pailsėti, nors trumpam pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Poilsiautojai ir turistai atvyksta čia ne vienai dienai. Daugeliui aktualus klausimas, apgyvendinimas Nidoje bei nakvynė Nidoje. Čia yra daug svečių namų bei poilsio, kuriuose galima apsistoti. Nepamirškite, kad laisvų vietų būna ne visada. Reikėtų rezervuoti iš anksto, kadangi užplūdus poilsiautojų srautui, galite laisvų vietų nesurasti.

nakvyne NidojeApgyvendinimas Nidoje

Į Nidą galite vykti per kelionių agentūras. Tokiu atveju, nakvyne Nidoje turėtų būti pasirūpinta. Jums nereikės ieškoti vietos, kur apsistoti. Dažniausiai į tokios kelionės kainą įeina mokestis už važiavimą pirmyn, atgal ir už apgyvendinimą. Tai yra patogu, tik svarbu pasidomėti, kur apsistosite. Jums nereikės niekuo rūpintis, viskuo pasirūpins kelionę organizuojanti agentūra. Vykti į Nidą galite savarankiškai autobusu arba nuosavu automobiliu. Tokiu atveju, jums teks patiems pasirūpinti nakvyne Nidoje. Tai nėra sudėtinga, tereikės susitarti dėl apgyvendinimo bei mokėjimo. Dažniausiai prašoma išankstinio apmokėjimo, tai gali būti puse sumos. Rezervuoti pageidaujamus apartamentus patogu. Tai galite padaryti internetu arba telefonu, o apmokėti galite bankiniu pavedimu. Rekomenduojama prieš atliekant kambarių rezervaciją pažiūrėti nuotraukas, kurios dažniausiai pateikiamos internete. Kiekvienas nori atostogas praleisti tvarkinguose ir jaukiuose kambariuose, nors čia praleisite laiko ir nedaug. Atvykę poilsiautojai daug laiko praleidžia paplūdimiuose ar kopose prie Baltijos jūros. Mėgstama vieta prie Kuršių nerijos. Nidoje galima pasigrožėti nuostabia gamta. Apgyvendinimo kainos nėra pastovios, jos priklauso nuo metų laiko. Daugiausia poilsiautojų Nida sulaukia vasarą, tokiu metu už nakvynę Nidoje teks mokėti brangiausiai. Turistai ir poilsiautojai mėgsta atvykti rudenį, pasigėrėti bobų vasara arba pavasarį pasigėrėti atgimstančia gamta. Žiemą, bene, lankosi mažiausiai žmonių. Tokiu metu apgyvendinimas kainuoja mažiausiai, žinoma, jei tai nėra šventinis laikotarpis (pavyzdžiui, Naujieji metai).

Nida puikiai tinka tiems, kurie nori ramiai pailsėti. Ošianti Baltijos jūra, teliūškuojanti Kuršių nerija, tai tikrai puikus poilsis. Netoliese įsikūrę svečių namai „Nidos Gaiva“. Čia galite apsistoti jaukiuose kambariuose. Puikūs dviviečiai, penkiaviečiai apartamentai visada svetingai priima turistus ir poilsiautojus. Čia galėsite atsipūsti nuo miesto triukšmo. Šie svečių namai mėgstami pailsėti atvykusių žmonių, todėl reikėtų kambarius rezervuoti ne paskutinę minutę. Kambarius, jei jie bus laisvi, galėsite pasirinkti. Internete pateiktos apartamentų nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *