Mėgstama vyriška pavasarinė striukė

Kokios pavasarinės striukės vyrams patinka, o kokios jų žmonoms? Šį kartą teiraujamės vyrų, kokias savo pavasarines striukes jie mėgsta labiausiai, o kokias vertina jų antrosios pusės.

Odinė – prie motociklo

Žiemą motociklų sezono belaukiantis vyras sako, kad jam pavasarinį geriausia striukė ta pati, kuri gera ir visą sezoną – odinė motociklininko striukė. Būtent ji ir ne kažkas kitas yra tai, kas jam kelia didelį džiaugsmą, nes tai reiškia: motociklų sezonas jau prasidėjo. Odinė striukė prie juodo motociklo – tai neatsiejami dalykai. Tiesa, vyras sako, kad tai jo ne tik pavasarinė, bet ir vasarinė, ir rudeninė striukė. Ta pati. Kai būna karšta, važinėja be striukės. Žmonai irgi patinka, nes ir ji būdavo su baikerių kompanijomis ir mėgdavo tokias subkultūras.

Šviečianti – judėjimui dviračiu

Vyrų striukėsSportiškas vaikinas sako, kad jo mėgstamiausia striukė atrodo kartais kaip kelininkų ar kitų viešų darbų dirbančiųjų aprangos dalis. Su šia striuke vaikinas laksto, sportuoja lauke. O daugiausiai – važinėja dviračiu. Jis sako, kad mėgo rengtis ryškiaspalvėmis, šviesą atspindinčiomis striukėmis važiuodamas dviračiu dar iki tada, kai valdžia įvedė tvarką dėl šviesą atspindinčių liemenių ir kitų saugumo sumetimų dviračiams. Vaikinas pripažįsta, kad jam visa tai buvo ir yra svarbu, jis pats pritaria tokiems reikalavimams, kadangi mano, kad tikrai yra labai svarbu laikytis tokios tvarkos ir saugumo.

Sportinė – laisvalaikiui gamtoje

Kitas jaunas vyras sako, kad pavasarį jam patinka sportinė pavasarinė striukė, su kuria būtų ir nešalta, ir vėjas neperpūstų, tačiau joje ir nešustų, neprakaituotų kūnas, būtų gera ventiliacija. Taigi, sportiniai drabužiai vasaros metu irgi yra populiarūs jo drabužinėje ir ant kūno, tačiau tuomet jie būna visiškai lengvi. O striukės vasarai jis net neturi, jeigu reikia, dėvi tą pavasarinę. Aišku, tai labai plona striukė, ji tikrai dar netiktų kovo pradžiai, jeigu tuo metu mieste būtų -15 šalčio. Tai visgi striukė, tinkanti atšilimui.

Stilinga – šiltiems vakarams mieste

Miesto centre biure dirbantis vyras sako, kad jam patinka stilingos miesto striukės pavasariui, kurias jis perka tuomet, kai nusidėvi senoji. Tačiau jis yra gana neatsargus su drabužiais, dėl to rengiasi vis kita striuke ir perka kone kas sezoną naują. Jam patinka solidūs ir elegantiški drabužiai, tačiau kartu turintys laisvalaikio ir jaunimo braižą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *