Lauko baldai – kaip išsirinkti?

Netrukus prasidės lauko iškylų sezonas. Lauko baldai yra neatsiejamas pavėsinių ar terasų atributas. Todėl traukite juos greičiau ir naudokite. Tiems kurie neturi lauko baldų ir svarsto, kad reiktų įsigyti pateiksime keletą aprašymų apie lauko baldus – iš ko jie gaminami, kokie tų medžiagų pliusai ir minusai.

lauko baldaiPaprasčiausiai yra prižiūrėti plastikinius lauko baldus, nes jie nebijo drėgmės ir nepūva. Tereikia šiek tiek muiluoto vandens ir po žiemos tokie baldai vėl atrodys kaip nauji. Jie taip pat yra pigiausi. Tačiau žmonės ne itin linkę rinktis plastikinius lauko baldus. Visų pirma todėl, kad jie yra ne nenatūralūs ir antra jie neturi gražios išvaizdos. Plastikinius baldus vis dažniau pakeičia pinti. Ne vytelių, bet polipropileno audinio. Pastarasis yra daug naudingesnis, nes nepūva ir nereikalauja kruopščios priežiūros. Taip pat tokius baldus yra lengva pernešti iš vienos vietos į kitą.

Mediniai lauko baldai yra taip pat populiarūs. Visų pirma dėl savo natūralumo. Populiariausi lauko baldai gaminami iš kietos medienos, pasižyminčios tankia struktūra, pavyzdžiui buko, beržo, akacijos. Kad mediena būtų tvirtesnė, medžiai tam tikslui kertami žiemą. Tada kamienu neteka sula. Baldai pagaminti iš medžių, kurie buvo nukirsti vasarą, tarnauja daug trumpiau. Jei renkatės medinius lauko baldus venkite pirkti lauko baldus pagamintus iš netvirtos medienos, tokios kaip pušų. Tokie baldai tarnaus gerokai trumpiau.

Rinkdamiesi lauko baldus nepamirškite ir savo mažiausių šeimos narių. Lauko baldai vaikams taip pat reikalingi. Juos geriausia rinktis tokius, kurie pagaminti iš kokybiškos medienos, kruopščiai nušlifuoti. Juose neturi būti jokių aštrių kampų. Labai svarbu, kad dažai, kuriais nudažyti lauko baldai vaikams būtų nekenksmingi.

Beveik naujiena Lietuvoje tai baldai pagaminti iš bazaltinio pluošto. Tokie lauko baldai yra labai dekoratyvūs. Iš tolo pažiūrėjus į juos susidaro įspūdis, kad jie yra numegzti rankomis. Iš pažiūros tokie baldai atrodo trumpaamžiai. Tačiau galite nenusiminti, jie ne tik atrodys puikiai, bet ilgai tarnaus. Bazaltas yra vulkaninė uoliena, todėl lauko baldai pagaminti iš šios medžiagos yra ne tik gražūs, bet ir ekologiški.

Sėkmės renkantis lauko baldus ir linksmų vasaros įspūdžių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *