kada skolintis verta

Kreditai: ar verta skolintis?

Kreditai gali pagelbėti daugybėje gyvenimiškų situacijų, tačiau ar visada tai gali būti pačiu geriausiu sprendimu? Žinoma, kreditai turi savų privalumų bei trūkumų, ir ne visais gyvenimo atvejais tai gali būti pačia geriausia išeitimi. Taigi, kada skolintis verta, o kada vertėtų pagalvoti apie kitokius sprendimus?

kreditaiKredito esmė yra ta, kad jis pasiskolinamas trumpam laikui, ir turi būti grąžinamas laiku. Paprastai ši paslauga kainuoja, nes asmenys, skolindamiesi internetu, palieka tik savo asmeninius duomenis – skolinantis tokiu būdu nereikalingas laidavimas ar užstatas. Kreditai internetu palankiausi tais atvejais, kai pinigų reikia nedelsiant, o iki algos būna likę dar šiek tiek laiko. Svarbu žinoti, kad kreditai gali būti suteikiami tik dirbantiems asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas ir neturi įsiskolinimų praeityje. Kreditai paprastai negali būti suteikiami bedarbiams ar tiems asmenims, kurie praeityje turi pradelstų mokėjimų – šie asmenys priklauso rizikos grupei.

Kreditas negali būti geriausia išeitimi tuo atveju, kai jis reikalingas padengti ilgalaikius įsipareigojimus – didelė tikimybė, kad kitą mėnesį taip pat kils keblumų grąžinant paskolą, taigi, tai tikrai negalėtų būti geriausiu sprendimu. Kas kita, jei pritrūkote pinigų stambesniam pirkiniui ar sveikatos išlaidoms – ne visada turime galimybę laukti iki algos, taigi, kreditas tokiu atveju galėtų būti pačia geriausia išeitimi.

Skaityti straipsnį “Kreditai: ar verta skolintis?” »