Windows diegimas

Kompiuteriai nėra nauja technologija. Jie išrasti jau seniai, tačiau jie nėra ir turbūt nebus taip ištobulinti, kad nepasitaikytų įvairių gedimų. Anksčiau ar vėliau viskas sugenda. Kompiuterių gedimai būna techniniai ir programiniai. Tiek techninius tiek programinius gedimus gali pašalinti specialistai kompiuterių taisyklose. Techniniai gedimai būna procesoriaus viduje. Sugenda vaizdo, garso plokštės, procesoriaus našumas sumažėja dėl įviairių nusidėvėjimų procesoriuje. Programinius gedimus neretai pašalina pakartotinas Windows diegimas.

WindowsPrograminės įrangos gedimai atsiranda dėl pačių vartotojų kaltės. Virusai – tai dažniausia šios srities gedimų priežastis. Kompiuteryje yra būtina turėti gerą antivirusinę programą. Tokio tipo gedimus sukelia ir nepriežiūra. Patartina kompiuteryje reguliariai išvalyti nereikalingus failus. Neretai pasitaiko tokia situacija: naršant internete aplankoma prieš tai dar nelankyta svetainė ir antivirusinė praneša, kad ši svetainė gali būti užkrėsta virusais, o tas pranešimas ignoruojamas ir toliau naršoma toje užkrėstoje svetainėje. Turėkite omeny, kad jūs nepastebėsite, kai jūsų kompiuteryje atsiras virusas. Virusai nuskaito jūsų turimų failų informacija, taip pat jie gali išsiplėsti po visą kompiuterį, nuskaityti viską, ką jūs darote kompiuteriu ir t.t. Tokiu atveju viruso pašalinti beveik neįmanoma ir vienintelis būdas juo atsikratyti – pakartotinas Windows diegimas. Operacinės sistemos Windows diegimas gali būti atliekamas tiek namuose, tiek kompiuterių taisyklose. Tai nėra sudėtingas procesas, na, o jei jo ir nežinote, internete yra apstu informacijos bei patarimų apie Windows diegimą.

Kompiuteriams patapus tokia svarbia mūsų kasdienybės dalimi, gana svarbu išmanyti jų veikimą bei funkcijas. Vyresnio amžiaus žmonės nėra linkę į naudojimąsi kompiuteriais, tačiau šie prietaisai gali labai pagelbėti senatvėje, kai, pavyzdžiui, žiemą reikės nuvykti į parduotuvę apsipirkti ar susimokėti už komunalines paslaugas. Kompiuteris yra labai naudingas prietaisas, tad pravartu visiems žinoti, kaip juo naudotis ir kam jis reikalingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *