Virtuvės baldai ir jų stilius

Daugelis namų neįsivaizduoja be virtuvės. Juk be jos neturėtume kur gaminti maistą ar kartu su šeima atsisėti prie vakarienės stalo. Daugeliui labai svarbūs virtuvės baldai, kurie turi būti patogūs ir gražūs. Patvarios medžiagos ir tinkamai parinktas dizainas leidžia sukurti tinkamą virtuvę.

virtuvės baldaiLabai populiarus klasikinės virtuvės stilius. Visi žinome, kad klasika nesensta, tad šis stilius ypatingai tinka tiems, kurie galvoja, kad virtuvėje baldai turi būti bent jau pora dešimtmečių. Įsigijus šiuolaikiškus baldus po kelerių metų pamatysite, kad jie jau nebetinka. Spalvos tiks tiek balta, tiek tamsiai ar šviesiai ruda. Stalviršis – prabangus. Tiks iš granito ar marmuro pagamintas. Medžiagos įprastai pasirenkamos natūralios medienos. Nepamirškite ir įvairių smulkmenų: paveikslų, vazų, gėlių.

Nenorintys klasikos gali rinktis modernų stilių. Tokioje virtuvėje puikiai tiks baras ir baro kėdės. Ryškios spalvos, pavyzdžiui, geltona, raudona ar žalia. Taip pat galima rinktis ne tik mums įprastas griežtas formas, bet ir tokias, kurios turi užapvalinimų. Modernus stilius puikiai tinka šiuolaikiškuose namuose, tačiau derėtų gerai apsvarstyti ar jums tinka jų trūkumas. Juk tokie virtuvės baldai greitai bus nebemadingi.

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių įsirengia namus pagal skandinavų patirtį, todėl ir skandinaviškas virtuvės stilius daugeliui priimtinas. Daug šviesos, šviesios spalvos ir juntamas lengvumas vizualiai praplečia erdvę. Baldų formos griežtos ir tiesios. Svarbu paminėti, kad daugelyje virtuvių sukurtų tokiu stiliumi yra spintelės su stiklo durelėmis. Stiklas – tai elegancija ir grakštumas. Jis ypatingai tinka tokioje erdvėje.

Jaunimo tarpe populiarėja minimalizmo stilius. Tokios virtuvės dažnai įkuriamos tuose namuose, kuriuose yra sujungta svetainė su virtuve ir valgomuoju. Toks stilius leidžia nukreipti dėmesį nuo to, kad tai yra bendra erdvė. Joje neturi būti ryškių detalių. Čia puikiai tinka durelės be rankenėlių. Buitinė technika būtinai įmontuojama ir taip paslepiama. Nors kartais manoma, kad minimalizmas yra nuobodus, tačiau pažvelgus į tinkamai įrengtą erdvę galima nustebti kokia ji graži ir įdomi. Be to, ir labai praktiška. Juk ji tinka net ir pedantams. Šviesios spalvos vizualiai išdidins erdvę.

Daugeliui virtuvėje esantys baldai turi būti gražūs. Tinkamos spalvos ir stilius leidžia sukurti gražią ir jaukią namų erdvę, kurioje daugelis praleidžia daug laiko. Nors stilių yra labai daug, verta pagalvoti kas jums gražu ir praktiška. Netaupykite gražiems ir kokybiškiems baldams, juk jie tarnaus ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *