Mažos virtuvės baldai

Paprastai senos statybos butuose virtuvės patalpa būna labai maža, todėl tokią virtuvę įsirengti funkcionalią, gražią, išskirtinę yra nelengvas uždavinys.

virtuvės baldaiTaigi prieš įrenginėjant mažos virtuvės su b-a patalpas Jums reikėtų nuspręsti ko tikrai Jums reikia, kiek asmenų naudosis šia sukurta virtuve, įvertinti kokia buitinė technika Jums bus reikalinga, spalvas, apšvietimą, medžiagas kurias naudosite, baldinę furnitūrą ir kita.

Taigi jeigu virtuve naudosis vienas ar du asmenys, tai šaldytuvo gali užtekti ir mažesnio, kuris gali būti montuojamas po stalviršiu, nes taip galėsite sutaupyti vietos. Taip pat reikėtų įvertinti kaip dažnai naudositės orkaite, galbūt Jums užtektų ir mažesnio dydžio, išmatavimų orkaitė. Indaplovė – taip pat reikėtų nuspręsti ar tikrai yra būtina. Na, o gartraukį geriausiai būtų rinktis integruotą, nes tada turėsite papildomai vietos pasidėjimui gartraukio spintelėje. Plautuvę rinkitės kuo kompaktiškesnę.

Na, o renkantis virtuvės baldus nepamirškite pirmiausiai įvertinti jų spalvos – ji turėtų būti šviesi. Šviesi spalva nemažins virtuvės patalpos, o atvirkščiai didins. Taip pat labai svarbus yra tinkamas, geras apšvietimas, medžiagos iš kurių bus pagaminti baldai, baldų furnitūra ir kita.

Baldų išdėstymą rinkitės taip pat labai atsakingai. Reikėtų nepamiršti ir palikti laisvos vietos darbastaliui, maisto gaminimui. Jeigu norite kuo daugiau susitalpinti virtuvėje daiktų, pastatomas spinteles rinkitės su stalčiais. Taip pat daugiau daiktų galėsite sutalpinti į kuo aukštesnes pakabinamas spinteles, gali būti iki lubų. Aukščiau galėsite dėti ir laikyti retai naudojamus daiktus. Taip pat mažos patalpos virtuvėje gali praversti ir mobili spintelė ant ratų, kurią galėsite naudoti ten kur Jums tikrai reikia.

Taigi įvertinus visus galimus aspektus galėsite turėti funkcionalią, gražią, išskirtinę, mielą Jums virtuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *