Vestuvių šventė ir jos tradicijos

Ruošiantis didžiajam gyvenimo įvykiui – vestuvėms reikia viską apgalvoti iki smulkmenų. Juk ši diena tokia svarbi dviem mylintiems žmonėms. Tai dienai reikalingi ne tik vestuviniai tortai, bet ir daugybė kitų prekių, paslaugų ir įvairų smulkmenų be kurių vestuvių šventė prarastų savo žavesį.

vestuviniai tortaiDaugeliui iš mūsų labai svarbu papročiai ir tradicijos. Juk jos mus lydi nuo pat mažų dienų iki pat senatvės. Viena iš gražiausių vestuvių tradicijų – vestuvinio torto pjovimas, kuris simbolizuoja dviejų mylinčių žmonių pirmąjį darbą, kurį atlieka kartu po vestuvių. Torto spalva taip pat reikšminga, nes balta pagal tradicijas reiškia ne tik nuotakos tyrumą, bet ir šeimos finansinę padėtį.

Vestuviniai tortai būna įvairių rūšių ir dydžių. Prabangiose vestuvėse ant saldaus stalo stovi dideli kelių aukštų tortai. Juos dekoruoja taip pat įvairiausiais būdais: gyvomis ar konditerinėmis gėlėmis, figūrėlėmis ir kitais atributais. Skonis taip pat gali būti įvairus tiek jogurtinis, vaisinis, šokoladinis ar morenginis. Viskas priklauso nuo to, kas Jums skaniausia. Sunkiausia išsirinkti iš tokios gausybės. Tam, kad nesuklysti galima prieš tai paragauti kelių rūšių ir apsispręsti ką užsakyti, kad pagamintų. Taip pat iš anksto aptarkite torto papuošimus ir spalvą.

Vestuvių šventė tai ne tik rūpestis saldžiu stalu ar apranga, bet ir pagal tradicijas priklausančiais žiedais. Tai meilės simbolis. Dažniausiai jaunieji renkasi klasikinius geltono aukso žiedus, tačiau vis dažniau norima išsiskirti ir ieškomi netradiciniai sprendimai. Be to, ne tik geltonas auksas toks populiarus. Vis dažniau renkamasis baltas auksas, o kartais ir sidabras. Nesutariant, kurios spalvos turėtų būti žiedai galima priimti kompromisą ir rinktis baltą su geltonu. Tai tarsi simbolizuos dviejų mylinčių žmonių kompromiso priėmimą vardan santuokos. Žiedus išsirinkti yra sunki užduotis tuomet, kai atsisakoma minties apie klasikinius. Žiūrėkite internete gal rasite gražių idėjų, vėliau keliaukite pas juvelyrą ir jam jau galėsite parodyti pavyzdį. O gal apsilankius pas jį rasite kataloge parodytą tinkamą. Geriausiai išsirinkti, kai matomas tikras žiedas, bet kokybiškos nuotraukos, kurios yra kataloge, atitinka pagamintus papuošalus. Tik būtina šį atsakingą darbą patikėti profesionalui. Nepamirškite, kad tai ne vienerių metų pirkinys ir jis visuomet bus kartu su jumis.

Vestuvės ne tik pati įsimintiniausia diena, bet ir pati svarbiausia gyvenime. Tą dieną norisi džiaugtis vienas kitu, dalintis džiaugsmu su artimaisiais ir mėgautis laimingomis akimirkomis kuo ilgiau, o gražios tradicijos suteiks šiai šventei jaukumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *