Vestuvinės ir proginės suknelės

Balta suknelėNors visada pašiepdavau tas vestuves, kur vestuvinės ir proginės suknelės būdavo griežtai surežisuotos, būdavo aiškios komandos, kur kas gali ką rengtis, o ko negali, šį kartą šiek tiek pasigailėjau, kad mums irgi niekas nedavė tokios komandos. Nuotaka atsiuntė kvietimą ir pasakė, kad stilius yra laisvas. Pati ji nesivilks didelės baltos vestuvinės suknelės, bet rinksis kažką šviesaus. Tad ir mūsų ji neįpareigoja išsipuošti kaip barbių, pataria rengtis tokius proginius drabužius, su kuriais mes jaustumėmės laisvai ir gražiai. Tada kyla paprastas klausimas: o dieve, ką man apsirengti?

Ilga suknelė

Kadangi vestuvės visgi vis tiek yra ceremonijomis ir tradicijomis paremta šventė, tai kai sakoma, jog bus laisva atmosfera, tai yra šiek tiek netiesa. Suprantu, kad norima pasakyti, kad nereikės nuomotis mėlynų pamergės sijonų, o ir nuotaka nebus panaši į gulbę. Tačiau aš manau, kad nereikia ir teigti, kad atmosfera laisva. Jeigu nuomojamas dvaras, perkama maisto, nuomojami automobiliai, tai jokiu būdu nebus čia viskas taip paprasta ir lengva, kaip kad yra sakoma. Bus čia daugiau visko, ir reikės kažkaip sugebėti ir įtikti į tą laisvą stilių, ir į formalumą. Galvoju, gal reikėtų apsivilkti kokią nors madingą ilgą suknelę, deja, tokios nė vienos neturiu. Dėl išsiplėtusių venų taip stipriai nesinori demonstruoti savo kojų, vos pridengtų trumpa suknele. O kur gauti tą ilgą suknelę? Jeigu jos reikės tik šiai progai…Gal visgi reikėtų išsinuomoti. Bus ne tas pats, kaip nuomotis pamergių mėlyną suknelę, kadangi bent jau čia tikrai bus šiek tiek tos laisvės ir galėsiu išsirinkti tokią suknią, kokios norėsiu.

Trumpa suknelė

Kita vertus – trumpos suknelės visada nuteikia smagiai, nes su jomis gali pasijausti tikra karalaitė, jauna stirnaitė. Užsimaunu pėdkelnes ir einu. Įdomu, kaip planuoja rengtis kitos merginos, pakviestos į šventę? Gal reikėtų su jomis susisiekti ir paklausti. Juk tikrai šis klausimas visada kybo ore kiekvienai moteriai, pasiruošusiai keliauti į vestuves.

Kažkas unikalaus

Dar vienas pasirinkimas – būti labai originalia ir apsirengti taip, kaip nesitikiu nei aš, nei nesitiki svečiai, kad kažkas ateis pasirėdęs. Tai galėtų būti kokie nors teminiai hipių drabužiai, arba mokyklos laikų uniforma. Tada galėčiau sakyti, kad aplinka tikrai labai laisva. Žinoma, įdomu ir kaip ruošiasi nuotaka, ar ji rinksis tiesiog kuklią suknelę, ar kažkokią originalią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *