Verslo paskola be užstato

Kai kurie verslininkai prisipažįsta, jog nebūtų galėję įkurti savo verslo be finansavimo. Šiuo metu Lietuvoje yra įvairių projektų, kurių paskirtis didinti verslumą. Pavyzdžiui, valstybės įkurta įstaiga „Invega“ gali finansuoti dalį ar visą palūkanų sumą. Jeigu nedidelės ar vidutinės paslaugų ar gamybos įmonės vadovas ėmė verslo paskolą, per „Invega“ gali susigrąžinti dalį ar visas palūkanas.

Jeigu verslo plėtrai reikalingas finansavimas, kyla klausimas, kokioje įmonėje geriausia skolintis? Peržvelgus bankų, kredito unijų ir finansų įmonių pagrindines sąlygas, reikėtų išsirinkti labiausiai tinkančią. Viena iš patikimų įmonių, kurioje suteikiama verslo paskola be užstato yra UAB „Noviti“. Kuo ši finansų įmonė išsiskiria iš kitų?

1. Keliami paprasti reikalavimai įmonėms, kurioms teikiamas finansavimas. Reikėtų įregistruoti įmonę kaip mažąją bendriją (MB), uždarąją akcinę bendrovę (UAB), individualią įmonę (IĮ), žemės ūkio bendrovę (ŽŪB) ar viešąją įmonę (VšĮ). Paskolą gali gauti ir ūkininkai. Finansavimas suteikiamas nuo pirmos įmonės registracijos dienos. Svarbu, kad besiskolinantis asmuo turėtų teigiamą kredito istoriją.

2. Išduodama verslo paskola be užstato. Įvairiose kredito įmonėse reikalingas užstatas, tačiau „Noviti“ užtenka laidavimo. Taip sutaupomas laikas ir pinigai turto vertinimui ir dokumentų rengimui.

3. Vienintelė rinkoje verslo nesėkmės atveju leidžia išsimokėti paskolą su 0 procentų palūkanomis. Jeigu įmonė gauna likviduojamosios statusą, laiduotojas gali nemokėti palūkanų 3 metų laikotarpyje nuo paskolos išdavimo.

4. Pinigų išdavimas užtrunka vieną darbo dieną. „Noviti“ gerbia savo ir klientų laiką, todėl po prašymo pateikimo 8 darbo valandų bėgyje susisiekiama su klientu ir įvertinus jo prašymą, pateikiamas pasiūlymas. Pasirašius sutartį pinigai pervedami 2 valandų bėgyje.

Jeigu galvojate, kad verslo paskola be užstato yra tai, ko jums reikia, kad galėtumėte uždirbti, kreipkitės į „Noviti“. Išduodamos paskolos iki 20 000 eurų. Vis tik, jei apsvarstę savo situaciją abejojate, ar pavyks sėkmingai investuoti pinigus, galbūt reikėtų pagalvoti apie kitus verslo vystymo būdus ir nerizikuoti. Finansiniai įsipareigojimai kredito įmonėje neturėtų būti našta daugeliui metų, bet būdas greičiau ir daugiau uždirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *