Valgomojo kėdžių mados 2022 metais

Tai oficialu: 2022 m. madingi paryškintos virtuvės, valgomojo kėdės ir kiti baldai. Didėjantis atviro plano populiarumas lėmė, kad valgomasis, kaip kadaise žinojome, tapo nereikalingas. Tačiau nuo pandemijos daugelis renkasi laužytus išplanavimus, kurie siūlo sumanius būdus sukurti daugiafunkcines zonas gyvenamojoje erdvėje.

Daugelį metų besitęsiantys neutralūs atspalviai paskatino daugelį mūsų savo namuose pasirinkti dvasią pakeliančius atspalvius, sukurdami interjero estetiką, kuri iš tikrųjų kalba apie mus. Ieškodami valgomojo ar virtuvės įdėjų, daugelis ieško stilių, kurie trykšta spalvomis ir asmenybe. Taigi, mes norėjome pabrėžti keletą mūsų mėgstamiausių virtuvės ir valgomojo baldų medžiagų.

RYŠKIUS ATSPALVIUS DERINKITE SU NATŪRALIOMIS MEDŽIAGOMIS

Sumaišykite su kitais ryškiais atspalviais, kad gautumėte visapusišką, ryškią schemą arba sumaišykite ją su švelnesniais atspalviais. Dviejų arba trijų spalvų kėdės yra stipriai populiarios, drąsūs sprendimai pagyviną jūsų namų erdves.

Paklaustas apie būsimus ryškaus dizaino planus, Rolfas dalijasi: „Su Mulleriu Van Severenu dirbame prie naujo projekto, kuris yra toks pat spalvingas – planuojama pradėti 2022 m. vasaros pabaigoje“.

PRIIMKITE DRĄSIUS STILIAUS SPRENDIMUS, BET NEPASIKLIAUKITE TENDENCIJOMIS

Spalvingas valgomojo stalas yra puikus interjero inkaras, suteikiantis interjerui asmeniškumo ir suteikiantis toną platesnei kambario schemai. Ryšku spalvingą valgomojo stalą geriausia derinti su neutralesniais aksesuarais (lėkštėmis, padėkliukais ir servetėlėmis) arba kitaip praturtinti maksimalistinėmis detalėmis.

NESATE PASIRENGĘS ĮSIPAREIGOTI? RINKITĖS AKCENTINIUS ATSPALVIUS

Pastaruosius kelerius metus pastebėjome, kad klientai drąsiau renkasi valgomojo stalo spalvas, daugelis iš mūsų ieško ryškesnių spalvų, kuriomis papuošti namus, siekdami išlaikyti aukštesnį optimizmo lygį.

Kalbėdama apie tai, kaip įnešti spalvų į savo namus, patariame atkreipti dėmesį į daug gerų pavyzdžių internete. Internetinėje baldų parduotuvėje Palpalbaldai.lt matysite baldų pavaizdavimą interjere, todėl tai leis susikurti bendrą vaizdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *