Vairavimo mokyklos ir automobilių supirkėjų paslaugos

Vairavimo mokyklos VilniujeVairavimo mokykla Vilniuje ,,Autoaidas“ siūlo užsiregitruoti į A1, A ir B kategorijos vairavimo kursus, vairuotojo pažymėjimui gauti. Taip pat mokykla vykdo papildomus mokymus visiems prasižengusiems vairuotojams. Jeigu norite išmokti vairuoti profesionaliai ir sėkmingai, darant kuo mažiau klaidų išspręsti kelių eismo taisyklių testus ir didžiuotis puikiais rezultatais ,,Regitroje“ – ši vairavimo mokykla būtent tai jums ir pasiūlys. Kompetetingi dėstytojai, didelį dėmesį skirdami ne tik į vairavimo kursus susirinkusiai grupei, bet ir kiekvienam asmeniui individualiai, suteikia naujausias žinias ir užsiėmimus veda profesionaliai bei kokybiškai. Jeigu asmeniui reikia daugiau praktinių vairavimo užsiėmimų, negu sudaryta programoje, visuomet yra galimybė įsigyti jų daugiau. Įprastą mokymų bazę sudaro penkiolika vairavimo pamokų, o tai yra trisdešimt akademinių valandų.

Neretai vairuoti pradedantys asmenys jau turi nuosavą automobilį arba nori jį pakeisti kitu. Tačiau ką daryti, jeigu jūsų namų kieme stovi daužtas automobilis, nebetinkamas vairuoti? Tokiu atveju galite kreiptis į automobilių supirkėjus, kurie perka ne tik daužtą, bet ir seną, nebevažiuojantį automobilį. Daužtų automobilių supirkimas – itin populiari ir greitai atliekama paslauga, kuria pastaruoju metu susidomi vis daugiau žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Greitas automobilių supirkimas jums padeda sutaupyti laiko, gauti pinigų ir atsikratyti netgi nebevažiuojančios transporto priemonės. Visoje Lietuvoje superkamos transporto priemonės, nepriklausomai nuo jų techninio stovio, yra puikus būdas patogiai ir efektyviai atsinaujinti bei gauti papildomų lėšų.

Motociklai, mikroautobusai, lengvieji automobiliai ir kita technika yra superkama nepriklausomai nuo paros laiko. Užpildę užklausos formą internete arba paskambinę nurodytais telefono numeriais, jau po kelių minučių gausite pasiūlymą. Automobilių supirkimas yra patogi paslauga tuo, jog pateikę reikiamus automobilio duomenis ir savo kontaktus, galėsite tiesiog nusileisti į savo namų kiemą, nes supirkėjai atvyks į jums patogią susitikimo vietą apžiūrėti parduodamos prekės. Ši paslauga yra legali ir patikima, nes yra paruošiami ir pasirašomi visi reikalingi dokumentai, o atsiskaitymas įvyksta iškart įvykdžius sandorį. Ar žinojote, jog pardavę automobilį supirkėjams gaunate kur kas didesnę pinigų sumą negu jį atidavę į metalo laužą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *