Vairavimo kursai Vilniuje – kokybiški ir profesionalūs

Vairavimo kursaiVairavimo kursai Vilniuje – be papildomo streso, skirtingomis programomis, palankiomis kainomis ir kokybiški! Vairavimo mokykla Vilniuje ,,Autoaidas” rengia kursus ne tik norintiems išmokti vairuoti automobilį ar motociklą, bet ir vykdo kursus jau turintiems vairuotojo pažymėjimą. Be to, nepakankamai stipriai pasijutus kelyje, čia visuomet galite pasirinkti papildomas vairavimo pamokas. Mokykla švęsdama penkerių metų gimtadienį, mokiniams siūlo itin palankias kainas ir nuolaidų programas, o visiems, pasirašiusiems sutartį dėl B kategorijos vairavimo kursų, dovanoja net penkias papildomas akademines valandas praktinio vairavimo pamokų! Ar gali būti geresnė proga pagaliau išmokti vairuoti ir gauti už tai dovanų?

,,Autoaide“ dirba tik ilgametę vairavimo patirtį turintys instruktoriai, profesionaliai atliekantys savo darbą. Aiškiai išdėstantys teorinę medžiagą, atsakingai ir kantriai mokantys vairuoti bet kokio amžiaus asmenis, įmonės darbuotojai yra pelnę klientų pasitikėjimą, o mokiniai džiaugiasi sėkmingai išlaikytais egzaminais ,,VĮ REGITRA“. Taip pat šioje mokykloje be teorinės ir praktinės programos mokiniai sprendžia naujausius kelių eismo taisyklių testus, kurie leidžia sėkmingai pasiruošti baigiamiesiems mokyklos egzaminams. Sūlydama lanksčias kursų lankymo valandas, vairavimo mokykla teorijai skiria net penkias savaites, kurių metu išmoksite visų kelių eismo taisyklių, jums vaizdžiai bus atsakyta į visus kilusius klausimus ir būsite supažindinti su galimomis situacijomis vairuojant kelyje. Išklausius ir įsitvirtinus teorinę medžiagą, galėsite pasirinkti vairavimo instruktorių, su kuriuo toliau dirbsite. Vairavimo mokykloje galite pasirinkti, kokio tipo automobilį norite vairuoti: turintį mechaninę ar automatinę pavarų dėžes.

Negana to, keliuose važiuosite su manevringais ir saugiais automobiliais. ,,Autoaidas“ siūlo ,,Hyundai i30“, ,,Ford Focus” ir ,,Toyota Auris” modelių automobilius. Puikios suformuotos automobilių kėbulų struktūros, įmontuotos oro pagalvės, patvarūs saugos diržai ir patogūs sėdynių atlošai galvai jums padės automobilyje atsipalaiduoti, jaustis saugiai, tvirtai ir su vairavimo instruktoriaus pagalba išmokti taisyklingai vairuoti. Vairavimo mokykla įsikūrusi Vilniuje, turi du filialus. Žirmūnuose bei Laisvės prospekte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *