Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą

Vaikų kambario baldai gali būti pagaminti, juos tėvai nuperka vaikams įsivertindami gražiausią ir tinkamiausią dizainą, arba juos galima susikurti pateikiant individualų užsakymą gamybininkams, klausimas tik vienas – kaip geriau?

Vienas esminių veiksnių, lemiančių apsisprendimą kokie vaikų kambario baldai turi stovėti vaiko kambaryje – tai kaina. NATURBALDAI specialistai, natūralaus medžio baldus gaminantys daugiau nei 20 metų, teigia, kad kainų skirtumai tarp sukurtų baldų kolekcijų ir individualių užsakymų yra nedideli, be to su klientu sukuriamas individualus užsakymas, nes vaikui jo kambario baldų kaina nesvarbi, jam reikia jaukumo.

Mediniai vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai galimybė išsirinkti tinkamiausią ir širdžiai mieliausią medžio masyvą. "Mediniai vaikų kambario baldai iš medžio masyvo – tai ilgaamžis, saugus, sveikas ir ekologiškas produktas. Baldai iš eglės medžio masyvo turi savy gydomųjų eterinių aliejų, o baldai iš beržo masyvo yra atsparūs pelėsiui ir bakterijoms" – teigia NATURBALDAI gamintojai.

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai erdvė vaiko saviraiškai. Baldai vaikams dažniausiai yra perkami vadovaujantis tėvų nuožiūra. Šis variantas yra tinkamas, kol vaikas yra mažas, negali perteikti savo nuomonės. Vaikui augant formuojasi jo charakteris ir estetinis skonis, pastaruosius reikia lavinti, skatinti vaiko kūrybiškumą ir individualumą. Vaikas – unikali ir savita asmenybė, ne visada eina tėvų pėdomis, jo grožio ir jaukaus interjero suvokimas gali nesutapti su tėvų požiūriu. Įsiklausymas į vaiko svajones ir norus yra būtinas formuojant jo kambario interjerą. Augančiai asmenybei reikia suteikti erdvės saviraiškai, jaustis svarbia šeimos dalimi įtakojančia sprendimus, nes ir jo, vaiko, nuomonė yra gerbtina. Antraip tėvai įrengia kambarį, o vaikas jame nežaidžia.

Mediniai vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai galimybė įrengti saugų kambarį vaikų žaidimui ir miegui. Kuriant vaikų kambario baldus reikia numatyti, kad jie netūrėtų aštrių kampų, o lovos būtų pagamintos su atramomis. Atramos ypač svarbios dviaukštės lovos atveju, vaikas antrame aukšte turi miegoti saugiai.

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai galimybė padengti baldų paviršių natūraliu laku ar pageidaujama spalva, pasirinkti tinkamas medžiagas. Mediniai vaikų kambario baldai iš natūralaus medžio masyvo yra ekologiški. Baldai gali būti lakuojami bespalviu laku, padengiami beicu – medžiaga medienai spalvinti arba dažomi dažais. Lovos, komodos, spintos ar kiti baldai turi būti padengiami vaiko sveikatai žalos neturinčiomis cheminėmis medžiagomis. Sveikiausias produktas – natūralus produktas.

Interjero specialistų patarimuose aptinkama, kad vaikų kambario baldų paviršiaus spalva turėtų būti tamsesnė nei sienos, grindys ir lubos, o grindys tamsesnės už kambario lubas ir sienas.

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai galimybė koreguoti baldų išmatavimus. Tėvams, ugdantiems vaiko savarankiškumą, reiktų žinoti, kad vaikas savo kambaryje turi gebėti viską pasiekti pats, savo rankyčių pagalba. Tai reiškia, kad visos baldų rankenėlės ir lentynos tvirtinamos vaikui pasiekiamame aukštyje. Vaikas turi gebėti pats atsidaryti stalčius ar spintelių dureles, pasiekti lentynas ir pasiimti jam reikalingus daiktus. Baldai turi būti tvirti, laisvai varstomi, kad vaikui nebūtų pavojaus susižaloti.

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai erdvė improvizacijai, baldų projektavimui ir modeliavimui. Vaikų kambario interjeras turėtų būti keičiamas 3 kartus:

  • 1- 3 metai. Mažylio pasaulio pažinimo periodas, kai vaikas mokosi kalbėti, vaikščioti, koordinuoti judesius.
  • 4-6 metai. Darželinukas, pradinukas. Vaikas pradeda daryti pirmuosius savarankiškus darbelius, giliau pažinti daiktų esmę.
  • 10 – 13 metų. Mokyklinukas.

Mediniai vaikų kambario baldai iš natūralaus medžio masyvo tarnauja daugiau nei 10 metų. Individualus užsakymas – tai galimybė tėvams modifikuoti pagamintus baldus ir taip taupyti. Baldų gamybininkai turėtų patarti kaip galima keisti medinių baldų paskirtį pritaikant juos vaikui pagal amžių. Pavyzdžiui, nuėmus ar pakeitus atramas, mažylio lovytė gali tapti lova – mašinyte pradinukui, galbūt, kils idėja iš lovytės padaryti medinį automobilį ar smėlio dėžę… Improvizuokite kartu su individulių baldų gamintojais!

Mediniai vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai ilgaamžiai, ekologiški, praktiški, saugūs ir jaukūs baldai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *