Už lango vėsta. Kaip pasirūpinti savo automobiliu?

Dyzeliniai agregataiKai už lango ateina šaltukas reikia ne tik patiems įsigyti gerą avalynę ir tuo pačiu gerus lauko drabužius, kurie reikalingi siekiantiems išvengti ligų, tačiau taip pat ir transporto priemone, kuri daugeliui yra vienas svarbiausių daiktų kasdienai.

Tiesa, rūpinimasis mašina žiemos metu reiškia ne padangų keitimą arba kai reikalingas dyzelinių variklių remontas. Tai reiškia kur kas daugiau smulkmenų, kurias mes aptarsime šiame straipsnyje.

Variklis – mašinos širdis

Natūralu, kad dyzeliniai varikliai yra kur kas jautresni šalčiui, tad dažniausiai žiemos metu jiems reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei benzininiams. Tiesa, kadangi dyzelinių variklių remontas yra gana greitas ir paprastas, tad reikia rasti gerus specialistus – atsiradus gedimams svarbiausia nelaukti, kol mažos problemos galiausiai virs didelėmis. Štai todėl siūlome keliauti į apžiūras kuo dažniau. Problemos bus pamatyti dar tada, kol jų tvarkymas ne tik pigus, tačiau taip pat ir paprastas, galiausiai, kol variklis nebus visiškai sugadinamas.

Padangų keitimas

Žinoma, žiemos metu taip pat reikalingas ir padangų keitimas, kuris turėtų būti atliktas iki 11-10 dienos. Tačiau kai kuriems tai neatrodo labai skubu, kadangi ledas kelią padengia kur kas vėliau. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra rūpintis keliais dar tada, kol jie yra saugūs važinėjimui. Tokiu atveju saugote ne tik save, tačiau taip pat ir kitus. O tai yra kiekvieno atsakingo vairuotojo tikslas ir darbas.

Akumuliatoriaus gedimai

Gana dažnai dyzeliniai varikliai sunkiai užsikuria žiemos metu. Tokiu atveju per daug darbo tenka akumuliatoriams, tad juos gali tekti ne tik tvarkyti, tačiau taip pat ir keisti naujais. Svarbiausia yra kreiptis į meistrus kuo anksčiau, kadangi nedideli gedimai dažniausiai greitai ir gana pigiai sutvarkomi. O kai jei jau tampa masyvūs – vienintele pagalba belieka naujo pirkimas o jis kainuoja daugiau nei seno tvarkymas.

Rūpinimasis šviesa

Galiausiai, žiemos metu reikalingas aktyvesnis judėjimas ir tamsiuoju paros metu, kadangi didžioji dalis dienos ir yra tamsi. Natūralu, kad tokiu atveju reikalingas labai geras apšvietimas, kuris padeda būti ramiu, kad ne tik pats gerai matysite, tačiau taip pat ir būsite matomas kitų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *