Tvarkytojos dabras

Lyginimo paslaugosNemažai žmonių išvyksta dirbti į Angliją, Airiją ar Norvegiją jau žinodami, kad nebus lengva prasimušti į gerą darbą, ir galbūt ironing services bei kitokie paprasti darbai net kelis metus, o gal ir visą laiką bus jų pagrindiniu pajamų šaltiniu. Taigi, reikia žinoti, kad nors ir važiuojama į tą neva rojų, tačiau vis tiek jame prasideda viskas nuo paprasčiausių darbų. Mano darbas – valytoja. Papasakosiu, kaip man sekėsi įsidarbinti, ir kaip toks darbas atrodo.

Įsidarbinimas

Kai atvykau, kaip ir visi emigrantai, ieškojau darbo. Nebuvo lengva, darbai čia niekada nesimėtė, tačiau aš jau žinojau, kad taip bus. Tiesiog per ilgai teko gyventi Lietuvoje ir nedirbti išvis nieko, nes savo mažame mieste negalėjau susirasti jokio darbo. Tad jeigu sėdžiu be pinigų ir laukiu, kada galėsiu užsidirbti, tai bent jau noriu laukti tokio darbo, kurį turėdama, galėsiu prasimaitinti ir save išlaikyti. Man pasisekė po dviejų mėnesių, kai cleaning services south west London paslaugas teikianti įmonė panoro mane matyti ir antrajame pokalbyje dėl darbo. Jis paprastai reiškia arba tai, kad jūs jau tik sutarsite sąlygas, arba kad dar tave patrauks į kitą, aukštesnę kandidatų kategoriją. Man tai buvo pirmas kartas, kai pakvietė į antrąjį pokalbį, tačiau galvojau, kad norės toliau rinktis kandidatus. Visgi, paaiškėjo, kad aš jau iškart sudariau pakankamai gerą įspūdį ir mane atrinko. Netvėriau džiaugsmu.

Darbas

Vėliau prasidėjo darbai. Taigi, mano darbo specifika yra tokia, kad mes esame mobili valytojų komanda, kurią gali siųsti į įvairias vietas po visą šalį. Nors skamba neįtikėtinai, bet su tokiu darbu netgi visai ką nors įdomaus gali pamatyti, gali kažkur patekti, kur šiaip keliautum kaip turistas. Pavyzdžiui, vienoje Anglijos pilyje vyko muzikos ir renginių festivalis. Tai truko savaitę. Organizatoriams reikėjo pasisamdyti mobilią valytojų brigadą tam, kad viską ten laiku sutvarkytų. Žmonių srautai buvo dideli, vadinasi ir rasti visokių priterštų vietų buvo labai lengva. Tad nereikia nustebti, kad ir darbo atsirasdavo. Mes valydavome visą laiką, nebūdavo pertraukų. Mums asmeniškai būdavo pertraukos, ir darbas pamainomis, tačiau apskritai – visą laiką be perstojo būdavo žmonės, kurie dirbdavo ir valydavo patalpas. Nebuvo galima palikti jų nevalomų, nes daug netvarkingų žmonių tuojau pat padarydavo arklidę, viskas tapdavo purvina, ypač daug tekdavo surinkti šiukšlių, kurias visi meta ant žemės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *