Turto dalybos – sunkioji skyrybų užduotis

Kreipusis į teisminius mediatorius, pavyzdžiui, čia https://www.medijuok.lt/, galima išspręsti įvairius konfliktus, nesutarimus, turto pasidalijimo klausimus gražesniu būdu, ieškoti kompromiso. Visiems puikiai žinoma, kad sunkiausia yra su turto dalybomis skyrybų atveju. Į mediatorius kreipėsi unikalus skyrybų atvejis, nutikęs iškart po vestuvių.

Prieš einant į teismą, norėjo pasikonsultuoti

Profesionali teisinė pagalbaTaigi, teismo mediacija šį kartą buvo reikalinga porai, kuri vos prieš mėnesį sušoko vestuves. Kaip patys sako, nežino, kaip galiausiai viską išspręsti, ar verta samdyti advokatus ir eiti į teismus, ar bandyti kažkaip gražiai viską pasidalinti. O liko po trumpo vedybinio gyvenimo visko – ir skolų, ir turto.

Skolos susidarė per vestuves

Skolų pora įgijo, kai surengė ištaigingas vestuves. Nors patys sutaupę vestuvėms turėjo tik 2 tūkstančius eurų, tačiau nutarė surengti gerą šventę, kad visi atsimintų, ir pasiskolino 15 tūkst eurų. Tą paskolą paėmė žmona, nes ji labiau ir norėjo, kad šventė tikrai būtų graži. „Iš pradžių norėjome viską kukliau daryti, suguldyti žmones tiesiog kažkokioje paprastoje aplinkoje, sodyboje senelių. Paskui svečių skaičius labai išaugo, teko sodybą nuomoti. Galvojau pati maistą darysiu, bet paskui visgi šeimininkes samdėme. Manėme, su savo mašina važiuosime, bet galiausiai limuzino reikėjo. Galvojome, kad fotografuosimės asmenukes su telefonu ir to užteks, bet teko fotografą samdyti. Suknelę iš pradžių iš Ali Express užsisakiau už 15 eurų, paskui draugės ėmė kritikuoti, tai siuvausi pas siuvėją – jau 1000 eurų… Taip pamažu ir susidarė tų neplanuotų daugiau išlaidų, negu galvojom. Teko pasiskolinti“, – pasakoja moteris.

Ikivedybinės sutarties nebuvo

Tuokiantis pora nesudarė ikivedybinės sutarties, todėl visas turtas tapo bendru. Kitaip tariant, vyras pirko paskui gerą naują automobilį ir butą (iš anksčiau sukauptų santaupų) ir paaiškėjo, kad čia irgi daug nenumatytų dalykų yra. Staiga tas turtas pusiau atiteko žmonai. O skola liko jos.

Vos susituokus – padavė skyrybų

Kodėl tiek paaukoję vestuvėms, sutuoktiniai tuojau pat nutarė skirtis? „Jau rengiant tas vestuves išlindo visas charakteris. Aš supratau, kad su tokia moterimi, kuri taip viską organizuoja, tikrai negalėsiu gyvent. O kvietimai jau išsiųsti, mes iki vestuvių likus nesikalbėjome jau kokią savaitę… Na pasakėme prie altoriaus „taip“, kad svečių nenuviltume, bet paskui iškart ir skirtis jau norėjome“, – pamena vyras. Pagrindiniu klausimu liko turto ir skolų pasidalinimas. Kaip galiausiai viską dalinti ir kas kam priklauso. Dėl to ir kreipėsi į teismo mediatorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *