Tinkamai parinkta lova – saldaus miego ir kokybiško poilsio garantas

LovosJei senoliai sakydavo, kad saldžiam miegui reikia švarios sąžinės, tai mes sakome, kad aukščiausia miego kokybe tikrai nebus įmanoma mėgautis, jei bus parinkta netinkama lova. Tad, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis šį pirkinį? Juo labiau, kad lova perkama tikrai ne vieneriems metams…

Dauguma porų mano, kad karališko dydžio lova yra tai, ko joms ir reikia. Ir iš tiesų, tokio dydžio lovoje miegoti bus labai patogu, tačiau nepamirškite pažvelgti ir į ateitį: jei planuojate šeimos pagausėjimą ir artimiausiu metu jūsų šeimą papildys dar vienas narys, atsižvelkite, kiek vietos būtinai palikti vaikiškai lovelei. Taip pat atsižvelkite, ar pakaks vietos kitiems baldams bei detalėms: nors spintos šiandien vis dažniau ir dažniau iškeliauja iš miegamųjų ir yra įkurdinamos drabužinėse, nereikia pamiršti, kad dažnas šioje namų patalpoje nori išvysti patogų fotelį, naktinius staliukus, kosmetinį stalelį, komodą, televizorių, įvairias interjero detales. Tad spręsdami, kokio dydžio bus jūsų lova, laviruokite tarp dviejų svarbių aspektų: pakankamos erdvės kokybiškai išsimiegoti ir baldų, kuriuos dar planuojate įkurdinti miegamajame.

Maksimaliam komfortui užtikrinti puikiu pasirinkimu gali tapti lova, turinti galvūgalį. Nepamirškime, kad dažnas lovoje prieš miegą mėgsta įdomią knygą paskaityti, o ryte – išgerti aromatingos puodelį kavos. Tad mėgautis šiais mažais malonumais bus kur kas paprasčiau, jei lovos turės atramą.

Renkantis lovą, svarbu pagalvoti ir tai, koks turėtų būti baldas, kad šalia miegantis asmuo patirtų kuo mažiau diskomforto. Puiku pasirinkimu gali tapti aukšta lova – norint išlipti iš jos, reikės padaryti kur kas mažiau judesių, tad bus netrikdomas partnerio miegas.

Čia laukia platesnė informacija kiekvieno, kuris jau netrukus ruošiasi įsigyti naują lovą – tinkamiausią baldą suras net pats išrankiausias pirkėjas. Beje, naujojo pirkinio parsigabenimu rūpintis tikrai neteks – prekė bus greitai ir saugiai pristatyta nurodytu adresu.

Netinkamai parinkta lova gali padovanoti visą puokštę įvairaus spektro skausmų: nugaros, kaklo, juosmens, pečių juostos, sąnarių… Tad skirkite daug laiko šio baldo pasirinkimui – vėliau sau tikrai už tai padėkosite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *