Sveikos, ekologiškos kūdikių sauskelnių alternatyvos

Laikykite tai mūsų viešąja paslauga jums. Nes mums tai rūpi. Labai. Ir todėl, kad mes, kaip nauji tėvai, žinome, kokia didelė našta gali būti sauskelnių pirkimas, jau nekalbant apie jų poveikį aplinkai. Suprantame, kad naujiems tėvams kone ritualas – kęsti bemieges naktis, nerimą dėl to, ar kūdikis gauna pakankamai pieno, ir nuolatinį sauskelnių keitimą. Tačiau visa tai yra laikini sunkumai, kurie, tikėkimės, bus nuostabiausias jūsų, kaip tėvų, gyvenimo laikotarpis. Taigi, jei vis dar dvejojate, ar turėtumėte pereiti prie ekologiškų medžiaginių sauskelnių savo kūdikiui, štai kelios priežastys, kodėl turėtumėte tai daryti:

1. Draugiškas aplinkai pasirinkimas

CuculisViena iš svarbiausių priežasčių, kodėl verta apsvarstyti medžiagines sauskelnes, yra jų ekologiškumas. Vienkartinės sauskelnės yra vienkartinės, todėl jų negalima naudoti pakartotinai, o medžiaginės sauskelnės gali būti skalbiamos ir naudojamos vėl ir vėl. Tai reiškia, kad mažiau atliekų ir daugiau sutaupysite. Jungtinės Karalystės aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, vidutinis kūdikis, prieš išmokdamas naudotis tualetu, panaudoja daugiau nei 5000 vienkartinių sauskelnių. Tai neįtikėtinai daug atliekų, kurių galima išvengti naudojant tvarias, daugkartinio naudojimo medžiagines sauskelnes. Naudodami medžiagines sauskelnes galite rinktis iš įvairių skalbiamų audinių, įskaitant medvilnę ir kanapes, kurie yra biologiškai suyrantys ir tvarūs. Pasibaigus jų naudojimo laikui, juos galima išmesti arba kompostuoti, todėl jie yra daug geresnis pasirinkimas aplinkai. Plačiau: https://cuculis.lt/pamirskite-sunkumus-atsisakant-sauskelniu-stai-kas-pades-jusu-vaikui/ puslapyje.

2. Padeda geriau užmegzti ryšį su kūdikiu

Ryšys yra labai svarbi tėvystės dalis. Tai terminas, kuriuo apibūdinami jūsų ir jūsų kūdikio santykiai. Tai, kai jūsų kūdikis jaučiasi paguostas jūsų akivaizdoje ir pripažįsta jus kaip savo tėvus. Pasirinkę savo kūdikiui medžiagines sauskelnes, galėsite daugiau laiko praleisti su juo, nes jos mažiau netvarkingos nei vienkartinės. Tai reiškia, kad keisdami sauskelnes galite užmegzti ryšį su savo kūdikiu ir galite jį matyti, kai jis išgyvena savo raidos etapus.

3. Jos žavios – kam nepatinka pūkuoti užpakaliukai?

Jei esate tėvai, žinote, kokie neįtikėtinai mieli gali būti kūdikiai. Ir vienas juokingiausių dalykų, kuriuos daro naujagimiai, yra jų mieli, pūkuoti užpakaliukai, kai jie dėvi medžiagines sauskelnes. Tai puikus būdas praleisti laiką su kūdikiu, juoktis ir kurti prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Iš medžiaginių sauskelnių taip pat galite kurti mielus kūdikių drabužėlius arba naudoti jas kaip aksesuarą. Juos galite papuošti dažais ant audinio arba prisiūti medžiaginių gėlių, kad sukurtumėte mieliausias kūdikio galvos juosteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *