Stumdomos durys – kokybiškos ir patogios

Stumdomos durysStumdomos durys – vienas praktiškiausių, paprasčiausių ir moderniausių pasirinkimų šiuolaikinėse erdvėse. Spintos, kuriose integruotos stumdomos durys, pasižymi kokybiškumu ir paprastumu naudoti. Įprastos veriamų durų spintos gali sukelti nepatogumų, nes jos atidaromos į išorę – taip netaupoma patalpos erdvė, o ilgainiui, durų vyriams tenkant dideliam krūviui, šios gali pradėti cypti ir reikės papildomų medžiagų bei pajamų, tam sutvarkyti. Stumdomų durų slankiojimo mechanizmai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Dažnai tam naudojamas aliuminis, kuris dirba tyliai ir stumdomų durų spintas leidžia atidaryti nesukeliant pašalinių garsų.

Stumdomų durų spintų rūšių gali būti išties daug. Klientams gamintojai gali pasiūlyti arba jau paruoštus baldų variantus, arba, pagal pageidavimus, pagaminti naują spintą stumdomomis durimis. Visiems baldams ir jų sistemoms įmonės tako garantijas, todėl esant tam tikriems gedimo atvejams, visuomet galima kreiptis į baldo gamintojus ir neišleidžiant papildomų pinigų, jis yra sutvarkomas. Spintos stumdomomis durimis yra mėgiamos visame pasaulyje dėl savo patogumo, praktiškumo, talpumo ir tinkamo erdvės užpildymo. Prieš projektuojant naują spintą būtina įvertinti, kiek lentynų, stalčių ir kabyklų ji turės. Gerai apgalvokite, kokius daiktus ir kur spintoje norėsite laikyti. Dažnai tokiose spintose sau vietą atranda ir anksčiau konkrečios vietos neturėję daiktai, avalynė, rankinės ar patalynių kolekcijos.

Spintose gali būti sumontuoti ne tik įprasti, bet ir matiniai veidrodžiai. Taip pat įvairių rūšių spintos gali turėti kampines lentynas, ant kurių patogu palikti tokius daiktus kaip raktai, mobilus telefonas ar kvepalai. Kitos galimos spintų rūšys: dviejų stumdomų durų balkono spinta su vamzdine sistema, dalijamoji keturių stumdomų durų kambario spinta, dalijamoji penkių stumdomų durų kampinė spinta, dviejų stumdomų durų spinta su veidrodžiu, dviejų stumdomų durų prieškambario spinta su veidrodžiu, dviejų stumdomų durų spinta su fototapetais. Ant tokio tipo spintos galite klijuoti fototapetus su šeimos, vaikų nuotraukomis ar jums maloniais vaizdais. Taip pat spintų stumdomomis durimis gamintojai rekomenduoja kitų rūšių spintas arba jas gamina pagal konkrečius pageidavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *