Naudingos vaikų stovyklos Lietuvoje

Artėjant vasarai tėveliai pradeda galvoti kuo užsiims jų vaikai. Atostogų jie turi du ar tris mėnesius. Tai priklauso nuo vaikų amžiaus, taigi kažkuo juos užimti reikia tam, kad netektų jiems leisti laiko miesto gatvėse ir kiemuose. Įvairios stovyklos Lietuvoje siūlo platų užsiėmimų pasirinkimą. Jose pramogos vaikams bus garantuotos.

stovyklos lietuvojeMūsų šalyje daug sportu užsiimančių. Jei Jūsų mažiausieji mėgsta krepšinį ar futbolą, gal tuomet jiems tiktų sporto stovykla? O gal praverstų kovos menai, kurių metu susikaupusią energiją mokoma panaudoti tikslingai. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja kūrybinės stovyklos, kuomet vaikai ne tik linksmai leidžia laiką savo bendraamžių kompanijoje, bet ir išmoksta daugybės įdomių dalykų. Jiems siūloma mokytis dainavimo, piešimo, šokių ar vaidinimo. Jeigu Jūsų vaikas turi gabumų tam tikroje srityje, tai tokia stovykla bus geriausia išeitis.

Pasirinkimas didelis. Kūrybiški vaikai stovyklose lavinami. Ten jie turi galimybę atskleisti savo talentus. Tuo metu, kai jie poilsiaus turės galimybę dalyvauti smagiuose renginiuose. Jie pažins sceną, išmoks dainuoti ir teisingai elgtis viešoje erdvėje. Čia bus mokoma scenos paslapčių, kurias sužinoti bus ne tik smagu, bet ir naudinga.

Stovyklos Lietuvoje kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo daugelio dalykų. Dažniausiai kainos prasideda nuo 500 litų. Priklausomai nuo trukmės ir pobūdžio gali kilti iki 1000 LT. Kiek vyksta stovykla? Dažniausiai nuo 6 iki 10 dienų, tačiau galima rasti ir ilgesnės trukmės. Visos pramogos vaikams leis atsikvėpti nuo namų ir mokslų. Toks aplinkos pakeitimas veikai teigiamai.

Maždaug nuo birželio vidurio pradedama rengti stovyklas. Labai gerai jei apie vaikus pradėjote galvoti anksčiau ir rezervavote jiems pamainą. Kartais ilgai svarstant liekama be vietos. Negalvokite, kad vaikams bus gerai ir be stovyklos. Juk namuose jie ir taip praleidžia didžiąją dalį savo vaikystės. O kitų vaikų draugijoje neįpareigojančioje aplinkoje galės pailsėti ir išmokti naudingų dalykų, kurių dažniausiai mokyklose nemokoma. Tai bus abipusė nauda, nes ir vaikai bus užimti, ir tėvams nereiks galvoti kuo juos užimti, kuomet jiems tenka dirbti. Juk ne kiekvieni tėveliai vasarą gauna atostogų arba jos trunka tik 1 mėnesį.

Apie vaikų atostogas reikia pradėti galvoti kuo anksčiau. Kartais norint vaiką išleisti į ją tenka laukti arba visai neleisti, nes nebėra vietų. Todėl, nesnauskite ir pradėkite jomis domėtis kuo anksčiau. Tai bus puikios atostogos Jūsų vaikučiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *