Spalvotos sienos – naujausia interjero tendencija

DomusJeigu pastaruosius 10 metų Lietuvoje buvo madinga tik baltos minimalistinės sienos, tai panašu, kad pagaliau gal ir spalvoti tapetai vėl grįš į madą. Pasaulyje, žinoma, tendencijos jau yra kitokios, o pas mus jos kaip visada šiek tiek vėluoja. Dar neseniai lietuviai išmoko būti stilingais minimalistais, ne originaliais, tačiau bent jau tokiais „kaip visi vakarai“. Nesvarbu, at tai būtų virtuvės interjero katalogas, ar apdaila svetainei, visur ėmė plytėti baltos erdvės, lyg gyventume trapioje Japonijoje. Nieko blogo, tik nelabai įdomu. Tikriausiai ši mada tęsis dar ilgai ir nedrąsiai bus išstumta tik po 10 metų. Bet visgi, jeigu jūs esate įdomus ir eksperimentuoti nebijantis žmogus, tai galbūt norėsite pagaliau šiek tiek pasigražinti interjerą, atsižvelgiant ne į kaimynų skonį, o į pasaulines tendencijas. Tuomet ir interjero prekių katalogas jums turėtų būti prieš akis. Svarbiausia žinoti, kad dabar geriausias namų akcentas yra ryškūs tapetai.

Spalvos

Ryškios lašišos spalvos ir žalios spalvos jai akompanuojančios spalvos tapetai tampa ta tendencija, kurios dar po kelerių metų ir Lietuvoje negalės išvengti nė vienas stilingo interjero taisyklių paisantis žmogus. Įdomu tai, kad kaip prieš 100 metų į madą buvo grįžę fluoristiniai elementai, taip jie ir vėl išgyvena kažkokį renesansą. Ir tapetai nebeturi būti vien tik lygūs. Jie gali būti su didelėmis stambiomis gėlėmis. Aišku, ne visos sienos turi būti tokios, tačiau namams bus suteiktas stilingas pojūtis, jeigu bent kelios sienos bus padailintos gražiais gėlių ornamentus talpinančiais tapetais. Persistengti aišku nereikia.

Ryškios lašišos spalvos tapetai gali būti vientisi. Ateina į madą viename kambaryje turėti skirtingų spalvų sienas. Tokie namai niekada neslėgs, jie nuteiks žaismingai, jie leis ir atsipalaiduoti, ir jausti džiaugsmą. Vadinasi, gali būti ant bangos ne tik tokie tapetai, kurie turi ryškią spalvą, bet kuri ir būtų mums maloni. Gal jums nemaloni markerių šviečianti rožinė ar salotinė. Tuomet šių spalvų ir nereikėtų kišti į savo namus. Tada geriau rinkitės švelnesnes, pastelines spalvas. Tas lengvumas jums išeis tik į naudą.

Lengvumas

Lengvumas bus pasiekiamas ne per spalvotus tapetus, o per visą interjero jauseną. Nereikia turėti per daug nereikalingų daiktų. Nereikia turėti sunkių juodų sekcijų. Jeigu sienos spalvotos, baldai gali būti šviesūs, gali būti šviesiai pilki arba balti, tai sudarys malonią atmosferą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *