SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viskas, ką jums reikėtų žinoti, apie internetinių operatorių siūlomą paslaugą

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viena iš inovatyviausių paslaugų, visiškai nesenai atsiradusių rinkoje, siūlančių optimaliausius virtualaus bendravimo variantus. Tiesą sakant, suvokti, kodėl nutariau parašyti straipsnį, nėra sunku – tokia puiki komunikacijos alternatyva privalo būti pastebėta, kadangi mūsų krašto žmonėms tai ne tik, kad galimai palengvintų bendravimą, tačiau ir leistų sutaupyti papildomų lėšų. Taigi, šį kartą išsamiai bei nuodugniai pristatysiu pačią paslaugą, paminėsiu pagrindines šios savybes.

Visų pirma, pradėkime nuo elementaraus ir aiškaus paaiškinimo, leidžiančio suvokti esmines priežastis, kuo SMS siuntimas internetu skiriasi nuo įprastų tekstinių žinučių. Užbėgdamas įvykiams už akių, norėčiau pasakyti, jog visa esmė slypi žinutės išsiuntimo principe – turiu omenyje tai, jog SMS siuntimas internetu yra vykdomas, pasitelkiant naująsias technologijas, turinčias minėtąją virtualiąją prieigą, priešingai nei įprastosios tekstinės žinutės.

Ypatingos savybės:

  • Lengvai siųskite žinutes didelėms grupėms adresatų
  • Pasirinkite pageidaujamą SMS siuntėjo vardą (pvz. nurodykite kaip siuntėją savo įmonės pavadinimą)
  • Teisinga SMS žinučių kaina – tik 4 ct už vieną SMS
  • Minimalus sąskaitos papildymas vos 5 Lt
  • Pradėkite siųsti žinutes praėjus vos kelioms minutės po registracijos sistemoje

Kodėl ši paslauga yra tokia įstabi? Niekam nėra paslaptis, jog žmonės, ieškodami alternatyvų, atsižvelgia į vienintelį ir šiems svarbiausią aspektą – kainą. Tai leidžia suvokti, jog SMS siuntimas internetu yra ženkliai pigesnė paslauga, nei ta, kurią siūlo mobilieji operatoriai. Nereikėtų pamiršti, jog įkainiai yra lengviau įkandami ir norint susisiekti su užsienyje gyvenančiais žmonėmis – žodžiu, kainos aspektu ši paslauga lenkia savo konkurentus visa galva.

Kaip yra vykdomas paslaugos užsakymas? Vienas iš įstabiausių pliusų, kuriuo pasižymi SMS internetu, yra tas, jog šie operatoriai klientams netaiko ilgalaikių įsipareigojimų – tam, kad pradėtumėte naudotis paslaugomis, jums užteks pasipildyti sąskaita norima suma ir funkcijos bus aktyvuotos. Tai yra žavu, kadangi klientas, pasirinkęs tokią paslaugą, žinos, jog nereikės baimintis laukiant mėnesio galo – turiu omenyje tai, jog neretai mobilieji operatoriai nustebina savo klientus, pateikdami kosminius įkainius kalendorinio mėnesio gale – už tiek, kiek pasipildysite, tiek ir bendrausite naudodamiesi paslauga SMS siuntimas internete.

Viliuosi, jog pateikta informacija jums buvo naudinga. Tiesą sakant, siekiau, jog būtų paminėti patys įstabiausi ir svariausi paslaugos ypatumai. Jeigu dar nesinaudojate šia paslauga – nuoširdžiai siūlau ją išmėginti.

SMS siuntimo internetu paslaugas siūlo sms.add.ltParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *