Skirtingos porceliano spalvos – skirtingai nuotaikai

Porceliano gaminiaiAr susimąstėte, kad porcelianas, iš kurio kasdien geriate, turi ne tik savo istoriją, bet ir dabartinę kuriamą nuotaiką. Visi girdėjome tai, kad jis vadinamas Kinijos baltuoju auksu, kad kadaise už porceliano gamybos paslapties atskleidimą grėsė mirties bausmė. Tačiau dabar tas produktas yra vartojamas šiais laikais. Mes nebegyvename Imperatorių ir vergovės epochoje. Esame išmanūs, dažnai skaitmeniniai. Tačiau mus kaip žmones vis tiek veikia tokie patys dirgikliai. Pavyzdžiui, spalvos. Kokios spalvos porcelianas ir iš jo pagamintas puodelis kaip mus veikia?

Baltas

Sakoma, kad balta yra tyriausia spalva. Tačiau kartu ji yra tuštuma. Ji yra niekas, net ne spalva, ji tik atspindi. Taigi, ką beįpilsite į baltą porceliano puodelį, tas ir išryškės ir įgaus labai daug svarbos, vertės. Jeigu baltame porceliano puodelyje atsiras raudonas vynas, jis bus pats svarbiausias. Jeigu ten atsidurs juoda kava – matysite tik ją. Jei supilsite žalią sriubą – ji bus pati žaliausia. Taigi, balta spalva tik sustiprina paties puodelio turinį. Tad jeigu jūsų nuotaika tokia, kad mielai dabar išgertumėte kažko gryno ir tikro skonio, tuomet rinkitės baltą porceliano puodelį.

Mėlynas

Ieškodami mėlyno puodelio, jūs ieškote susitelkimo, koncentracijos ir ramybės. Nors mene mėlyna spalva siejama su liūdesiu, tačiau apskritai ji yra ne kiek liūdesio, kiek susikaupimo spalva. Tik mėlyname kambaryje būdami mes taip gerai mąstome, taip lengvai galvojame, taip žvaliai jaučiamės ir taip protingai galime išspręsti problemas. Taigi, ir mėlynas porceliano puodelis geriausiai tiks prie jūsų darbo popierių ar kompiuterio, ant stalo padėtas. Galėsite gurkšnoti mėgiamą gėrimą net nemąstydami apie kažką daugiau. Tiesiog atsigersite, o puodelis neblaškys minčių, leis susikaupti labiau.

Raudonas arba geltonas

Pačios ryškiausios spalvos visada labai aktyvina smegenis. Taigi, jeigu norite staiga prabusti ir būti labai žvalus, gerkite ankstyvo ryto kavą būtent iš tokio ryškiai geltono arba raudono puoduko. Gali būti ir markerių ryškumo spalvos. Tiesa, ilgai jo šalia savęs nelaikykite, nes būdamas labai ryškus jis kartu ir labai blaškys. Jis tarsi starteris užkurs motorą, bet toliau jau savo veiklą turite valdyti patys.

Pastelinės spalvos

Šios ramios spalvos iš tiesų yra labai mums priimtinos, nes iš tiesų aplinkoje yra daugiau persimaišiusių atspalvių nei grynų, ryšių spalvų, kurias mes gerai matome. Todėl pasirinkdami pastelinių spalvų puodelius, jūs pasirinksiteramybę ir paprastumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *