Skirtingos durų rūšys

Jeigu nors kartą matėte užsienyje iškabą su užrašu composite doors manufacturers, tai neabejotinai pastebėjote, kad apskritai yra labai daug skirtingų rūšių durų. Kad jos gali būti tikrai labai įvairios. Net jeigu gyventumėte kasdienį gyvenimą, praeidami pro įvairius pastatus, pastebėtumėte, kad yra daug įvairių skirtingų durų. Dabar pasikalbėkime, kokios yra pagrindinės skirtingų durų rūšys.

Lengvutės kaip užuolaida

Pačios lengviausios durys gali turėti daug skaidrių elementų, iš kurių bene populiariausias visada yra stiklas. Kai durys yra stiklinės, kai jose yra daug stiklo, tai galima labai lengvai leisti šviesai sklisti po namus. Pačios lengviausios, perregimos durys paprastai ir yra tokiose vietose, kur nereikia didelių, solidžių pertvarų. Tarkime, iš kambario (valgomojo) į virtuvę einančios durys gali būti pačios lengviausios. Perregimos detalės gali suteikti papildomo estetiškumo, o durų funkcija labiau yra sauganti nuo kvapo ar garso.

Kambarių durys

Durų įvairovėPaprastai upvc doors dar nebūna tos, kurios atitiktų šią kategoriją, tačiau tai jau arčiau. Reikėtų pasakyti, kad kambarių durys, kurios nebėra tokios nepastebimos kaip pirmosios kategorijos, svarbios ir dėl šviesos pralaidumo, ir dėl garso, ir dėl temperatūros bei kvapų. Šios paprastai pasitaiko kambariuose, kuriuose tai, kas vyksta, neturėtų būti matoma, girdima ar užuodžiama kitur. Darbo kambariams pasitarnauja tokios vidutinio didumo ir vidutinio stiprumo durys, taip pat ir durys, kurios priklauso miegamiesiems, svetainėms, tualetui, voniai.

Šarvuotos ir lauko

Pačios didžiausios ir stipriausios visada yra šarvuotos ir įvairios lauko durys. Šarvas leidžia užtikrinti itin didelį durų stiprumą ir saugumą, kartais jos gali būti tokios, kokios yra seifuose. Žinoma, kai į pastatą dedamos tokios stiprios durys, tada reikia ir jas matyti kaip ne vienintelę galimybę įsilaužti į saugomą pastatą. Juk be durų dar gali būti kitos silpnosios grandys. Tarkime, nepakankamai sandarūs langai, kokie nors tarpai pastate, netgi kamino, ventiliacinė sistema, rūsys, prastai parengtas pamatas ir pan. Paprastai net daugiabučiuose šiais laikais yra dedamos šarvuotos durys, ir tai visai nereiškia, kad pas žmones „yra, ką vogti“. Tokios durys yra vertinamos daugybės žmonių vien dėl to, kad tai leidžia jaustis saugiai net ir tada, kai jokie pavojai negresia. Šiais laikais, kai durų nerakinti ir visokeriopai pasitikėti žmonėmis gali tik itin civilizuotos valstybės, daugumoje vietų žmonės vis dar imasi daugybės saugumo priemonių, o viena tokių kaip tik ir gali būti šarvuotos lauko durys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *