Skalbimo pradžiamokslis studentui

Balta skalbimo mašinaIšvažiavus studijuoti iš gimtų namų, tik tada gali pasidaryti tokie reikalai aktualūs kaip skalbimo masinu remontas Vilniuje. Ir iš tikrųjų, juk iki šiol skalbimo įgūdžiai reikalaudavo tiesiog nusirengus rūbus, jeigu jie labai purvini, nekišti į tą pačią švarių rūbų lentyną, o kišti į nešvarių, arba – panaudojant didžiausias įmanomas pastangas – purvinus rūbus įmesti į skalbinių dėžę. Ir tada po kelių dienų švarūs skalbiniai sulankstyti ir išlyginti pas jus jau būdavo spintoje. Tiesiog stebuklas. Tačiau, kuomet mamos šalia nėra tenka patiems rūpintis savo švariais ir nešvariais skalbiniais. Taigi, metas šį tą daugiau sužinoti apie skalbimą. Pradžiamokslis pradedantiesiems.

Įsitikinkite, kad vanduo nubėga ten, kur reikia

Kai pradedate naudotis skalbimo mašina, kurią ne pats pajungėte, pirmiausia pasidomėkite, ar vanduo iš jos nubėga tikrai ten, kur ir turi nubėgti. Yra speciali vandens išpylimo žarna, o jums derėtų pasidomėti, kurgi ji nuvesta. Taigi, vanduo nubėga ten, kur ir reikia, kada matote, kad žarna pajungta prie nuotekų vamzdžio, o galbūt nuleista į vonią. Ir laukia tikra katastrofa, jeigu skalbimo mašinos žarna yra kur nors nuleista po vonia ant grindų, o jūs to net nepastebite.

Rūšiuokite skalbinius

Vienas svarbiausių sėkmę garantuojančių žingsnių skalbime – rūšiavimas. Rūšiavimo yra įvairaus, tačiau jeigu skalbinių negrupuosite, tuomet jie bus sudarkyti, susitraukę, suplėšyti, išsitampę, susitraukę arba nusidažę kokia nors spalva. Rūšiuokite juos pagal spalvą, pagal audinį, pagal skalbimo temperatūrą ir netgi pagal purvinumą.

Įsigilinkite į skalbinių programas ir jas naudokite tikslingai

Tada sekite informaciją rūbų etiketėse ir ją gretinkite su skalbimo mašinos informacija. Pamatysite, kad čia pat bus ir parašyta, kokiais būdais kažką galima skalbti, kokiais negalima. Ką galima džiovinti, kišti į centrifugą, ką galima virti karštame vandenyje, o kam tinka tik rankinis skalbimas. Kadangi būsite jau anksčiau sugrupavę viską, bus pats metas tiesiog skalbinius sudėti ir parinkus tinkamą programą juos išskalbti.

Prižiūrėkite techninę skalbimo mašinos būklę

Jeigu kažkas ima veikti nederamai – iškart skambinkite buto, kurį nuomojatės, šeimininkams, ir praneškite apie problemas. Tuomet jums bus suteikiama visa įmanoma pagalba ir netrukus galėsite džiaugtis pataisyta mašina. O apskritai, visada siekite, kad skalbimo mašina būtų naudojama pagal paskirtį, nenaudojama praverta ventiliuotųsi, nepelytų, kartais pilkite kalkių priešo – nukalkintojo ir nebijokite esant poreikiui į namus įsileisti skalbimo mašinos meistrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *