Skalbimo mašinos prieš keliolika metų ir dabar: kokie skirtumai pastebimi?

Sklabimo masinosSakoma, kad viskas keičiasi… Galbūt ir būtų galima atrasti nesikečiančių dalykų, tačiau kuomet kalbame apie buitinę techniką, nesunku pastebėti, kad naujovės mums pateikiamos kasmet. Tad, jei lygintume, kokios skalbimo mašinos buvo prieš keliolika metų, ir, kokie gaminiai yra siūlomi dabar, pastebėtume tikrai ne vieną skirtumą. Tad metas išvardinti ryškiausius.

Didesnis skalbinių kiekis

Savaime suprantama, vienas svarbiausių kriterijų, pagal kurį galima vertinti skalbimo mašiną, yra skalbinių kiekis. Belieka tik pridurti, kad jei lygintume skalbinių kiekį, kurį būtų galima išskalbti naudojantis prieš keliolika metų bei šiandien pagamintomis skalbimo mašinomis, matytume, kad skirtumas yra šiandienių gaminių naudai. Šį kriterijų atitinkančių skalbimo mašinų galite rasti https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos.

Daugiau skalbimo programų

Skalbimo programos – labai svarbus akcentas: kuo jų daugiau, tuo įvairesnius gaminius (šilko drabužius, medvilnės staltiesę, satino patalynę ir t.t.), galima skalbti. Belieka tik pridurti, kad šiandien gaminamose skalbimo mašinose yra integruojamas kur kas didesnis skalbimo programų skaičius.

Didesnė galia, mažesnės elektros energijos sąnaudos

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiandien gaminamos skalbimo mašinos yra didesnės galios, tačiau sunaudoja mažiau elektros energijos.

Mažesnis svoris bei matmenys

Lyginant skalbimo mašinas, kurios buvo gaminamos prieš keliolika metų ir tas, kurios gaminamos šiandien, pastebimas ir dar vienas skirtumas, tai – mažesnis svoris bei matmenys. Taigi. šiandien gaminamos skalbimo mašinos užims kur kas mažiau vietos jūsų namuose, o jūs galėsite džiaugtis sutaupyta erdve.

Patrauklesnis dizainas

Na, ir, žinoma, negalima pamiršti dar vienos detalės, tai – dizainas. Šiandien gaminamos skalbimo mašinos yra kur kas stilingesnės, patrauklesnės vartotojo akiai ir labiau puošia vonios kambario dizainą.

Taigi, kaip matyti, šiandien gaminamos skalbimo mašinos gerokai skiriasi nuo tų, kurios buvo gaminamos prieš keliolika metų: mažesnis svoris bei matmenys leidžia sutaupyti erdvės, ekonomiškumas – pinigus, o didesnis skalbimo programų skaičius – kokybiškai skalbti įvairių rūšių drabužius bei kitus gaminius.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad panašūs pokyčiai įvyko ir kalbant apie kitos buitinės technikos gamybą. Užsukite, jei domina šiuolaikinė buitinė technika https://pigu.lt/lt/buitine-technika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *