Šaldytuvai: kuo juos dekoruoti?

Šaldytuvų pasirinkimasSavo virtuvėje galite neturėti kavos aparato ar įrenginio, skirto duonai skrudinti, tačiau įsivaizduoti šią namų patalpą be šaldytuvo – tikrai sunku. Juk būtent šis įrenginys turi labai didelę praktinę reikšmę – nuo gedimo apsaugo daugybę įvairių maisto produktų. Tačiau nesunku pastebėti, jog būtent šaldytuvai turi ne tik praktinę reikšmę – juos galima ir dekoruoti, tokiu būdu suteikiant dar daugiau grožio bei jaukumo virtuvei. Puiku, jei jūsų fantazija yra laki – tokiu atveju tikrai nepritrūksite minčių, kuo dekoruoti šį buitinės technikos prietaisą, na, o jei jų vis dėlto pritrūko, tokiu atveju būtinai perskaitykite šį straipsnį.

Magnetukai

Magnetukai – ideali priemonė šaldytuvų dekoravimui. Spalvingi, įvairių formų, vaizduojantys personažus, kelionių motyvus ir pan., – tikra atgaiva jūsų virtuvės interjerui. Na, o jei esate keliaujantis žmogus, tokiu atveju iš kiekvienos kelionės parsivežkite po magnetuką: ne tik turėsite kuo puošti virtuvę – joje esantis šaldytuvas taps savotišku jūsų kelionių albumu.

Apsipirkimo raštelis

Apsipirkimo raštelis – tai dar viena dekoro priemonė, kuria gali būti dekoruojami šaldytuvai. Reikia pastebėti, jog šiuo metu prekybos centruose ar kanceliarinių prekių parduotuvėse galima įsigyti ypač stilingų knygučių, kurias ir sudaro apsipirkinėjimo lapeliai. Vieną tokį išplėškite ir magnetuku pritvirtinkite prie šaldytuvo. Nesunku pastebėti, kad tokia šaldytuvo dekoracija yra ne tik graži, bet ir labai praktiška: vos tik baigsis kokio nors produkto atsargos, iš karto tai galėsite užfiksuoti lapelyje – tokiu būdu atminsite, ką reikia įsigyti.

Šeimos nuotrauka

Vargu, ar galima rasti gražesnę bei jaukesnę interjero puošmeną nei šeimos nuotrauka… Atrodo, jog tai yra suprantama daugeliui – būtent todėl daugybė namų yra išdabinti rėmeliais, kuriuose – šeimos nuotraukos. Iš tiesų, niekas negalėtų nuginčyti, jog tokia interjero detalė yra nemiela arba neverta dėmesio, tačiau reikia pastebėti, jog jei nuolat ji bus laikoma tam pačiame rėmelyje, tai gretai pabos. Būtent todėl verta ieškoti netikėtų sprendimų. Vienas tokių – nuotrauką apskritai išimkite iš rėmelio ir pritvirtinkite prie šaldytuvo: tai ne tik puiki dekoracija, bet ir gerų emocijų užtaisas kas kartą susėdus prie stalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *