Šaldymo vitrinos – patikima ir profesionali įranga

UAB „Index“ – dinamiška įmonė, prekiaujanti kokybiška parduotuvių įranga, kondicionieriais, rekuperatoriais, šaldymo kameromis, vitrinomis, juos įdiegianti ir palaikanti techninį stovį. Įmonėje dirba kompetentingi, atitinkamas žinias turintys darbuotojai, į kuriuos bet kokiais įrangos klausimais gali kreiptis esami ir būsimi klientai. Jeigu susiduriama su problemomis ir neaiškumais, kokią kondicionavimo sistemą, prekybinę, restoranų ar kitą įrangą pasirinkti, visuomet rekomenduojama kreiptis į specialistus, padėsiančius išsirinkti geriausią sprendimą. Atestuota įrangos montavimo ir projektavimo įmonė kokybiškai įgyvendina šaldymo projektus, reikalingus parduotuvėms, žemės ūkio bendrovėms, maisto perdirbimo įmonėms ir kitoms pramonės šakoms.

Šaldymo vitrinosŠaldymo vitrinos, kurias galite įsigyti iš UAB „Index“, gali būti įvairių dydžių, spalvų, pritaikomos prie esančio patalpos interjero. Minusinėje temperatūroje galima laikyti tokius produktus kaip mėsa, paukštiena, ledai, pieno produktai bei kiti gaminiai, kuriems palaikyti yra reikalingas šaltis. Šaldymo vitrinos su drėgmės, CO2 kontrole puikiai tinka produktų sandėliavimui, laikymui ir neleidžia jiems sugesti. Energiją taupantys stiklai, specialūs vartai, durys skirti įvairių temperatūrų šaldymo kameroms, o galinga ir profesionaliam naudojimui skirta įranga pasižymi puikiu šaldymu ir produktų laikymu jiems reikalingomis sąlygomis. Šaldymo vitrinų kaina priklauso nuo dydžio, ekspozicijos ploto bei to, ar jose yra įmontuoti šaldymo agregatai.

Aukšta darbuotojų kvalifikacija, individualūs techniniai sprendimai, klientams leidžia džiaugtis aukščiausios kokybės įranga ir jos nepriekaištingu darbu. Norint įsigyti reikiamą įrangą iš UAB „Index“ ir susisiekus su įmonės darbuotojais, jiems išdėstant reikalavimus, pageidavimus, specialistai išanalizuoja gautą užduotį ir pasiūlo galimus variantus. Tuomet yra vykdomas pasiūlymas, įvertinant biudžetą ir darbų atlikimo terminus. Abipusiu sutarimu patvirtinant minėtus aspektus yra sudaroma sutartis, kurios patvirtinimui reikalingi abiejų pusių parašai. Pasirašius sutartį prasideda svarbiausias etapas – projekto įgyvendinimas. Klientui reikalinga įranga užsakoma, pristatoma, montuojama, paruošiama kokybiškam darbui. Darbų eigoje bendraujama su klientu, taip siekiant užtikrinti tinkamai vykdomą paslaugą. Paskutinius projektų etapus sudaro projekto pridavimas ir nuolatinis bendravimas su klientu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *