Ar verta rinktis baldus visam gyvenimui?

Dar praėjusiame dešimtmetyje baldai buvo gaminami taip, kad tarnautų ilgus metus, o ir ne vienai šeimai. Šiuo metu baldai tenkina kitus kriterijus, o ilgaamžiškumas neteko prasmės. Įvairūs baldai, tokie kaip Rivjera baldai ar pan. dabar yra gaminami kokybiškai, tačiau ne keliems dešimtmečiams, nes baldų ir interjero tendencijos kinta labai greitai, todėl tas, kas dabar atrodo šiuolaikiška, tai jau po penkerių ar septynerių metų bus „išėję iš mados“.

Rivjera baldaiJei nuspręsite rinktis baldus visam savo gyvenimui, tai verta pagalvoti apie natūralias medžiagas: medieną, odą ir pan. Be to, baldai pagaminti iš tokių medžiagų nebus pigūs, tad tai bus investicija reikalaujanti didelių sumų pinigų, tačiau įsigiję kokybiškus baldus galėsite ilgam pamiršti visus rūpesčius, nes neteks, kas 5-10 metų vėl ieškoti naujų baldų. Tiesa, natūralių medžiagų baldus gali karts nuo karto tekti atnaujinti, bet tai daug paprasčiau, nei vėl iš naujo ieškoti tinkamų baldų. Renkantis baldų stilių verta rinktis klasikinį ar antikvarinį stilių, kurie neišeis iš mados niekada.

Mėgstantys šiuolaikinį stilių, gali rinktis įvairius baldus pagamintus iš laminuotų medžio drožlių plokščių, įvairių audinių, dirbtinės odos ir pan. Tai bus sąlyginai nebrangūs baldai, kurie greičiau dėvėsis. Norėdami atsinaujinti namus, galėsite sau leisti dažniau keisti baldus, nes kaina, palyginus su tais, kurie pagaminti iš natūralių medžiagų, bus tikrai pigesni.

Kodėl žmonės nebenori baldų visam gyvenimui? Šiuolaikinis gyvenimo tempas ir baldų pramonė, kaip beje ir kitos pramonės šakos, išgyvena taip vadinamą vartojimo amžių. Taigi ir baldai tapo greitai vartojama preke, kuri gali būti keičiama dažniau, o ne tarnautų visą gyvenimą ir dar liktų vaikams bei anūkams. Tik nereikia galvoti, kad dabartiniai baldai labai nekokybiški. Taip tikrai nėra. Šiuo metu daug gamintojų, pavyzdžiui, Rivjera baldai gamina ir parduoda daug kokybiškų baldų įvairiems poreikiams: nuo pigių iki brangių, nuo klasikinių iki modernių, nuo iš natūralių medžiagų pagamintų iki tokių, kuriems pagaminti naudojamos išgautos nenatūralios medžiagos.

Renkantis baldus svarbu pagalvoti, ko norite jūs? Jei norite ilgaamžių baldų, tai reikia rinktis kokybiškus tik iš natūralių medžiagų bei rinktis klasikinį stilių. O jeigu norima tiesiog mėgautis galimybe kas 5-10 metų atsinaujinti interjerą, tai rinktis nebrangius, bet jums tuo metu gražius ir tinkamus baldus. Kiekvienas dabar gali pasirinkti pagal įvairius kriterijus, nes baldų pasiūla itin didelė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *