Riebus tortas: o kaip gi dieta?

Sunku būtų įsivaizduoti šventę, kurioje nebūtų torto, ir jei patiekiamas riebus tortas, kartais jo tenka atsisakyti – juk visai nesinori, kad tai neigiamai atsilieptų kūno linijoms, jei laikomasi dietos. Vis dėlto, nuo vieno gabalėlio torto tikrai nieko nenutiks, juo labiau, kad jis valgomas tikrai ne kiekvieną dieną.

riebus tortasBesilaikančios dietos moterys kartais imasi kraštutinumų, ir gana dažnai atsisakoma net ir mažyčių saldžių akimirkų. Vis dėlto, kraštutinumų griebtis tikrai nevertėtų, juk kartais tikrai galima pasilepinti, o ypatingai įvairių švenčių metu. Kartais laikomasi tikrai griežtos dietos, tačiau rezultatai ne visada džiugina: gana dažnai nutinka taip, kad vėliau grįžtama prie senų įpročių, ir neatsižvelgiama į tai, kas yra valgoma. Nevertėtų pamiršti, kad numesti kilogramai sugrįžta, jei iš pradžių badaujama, o vėliau grįžtama prie senų įpročių. Deja, gana dažnai nutinka ir taip, kad tuomet, kai dietos atsisakoma, svoris tampa dar didesnis nei buvo anksčiau. Taigi, drastiškų dietų tikrai nevertėtų imtis, ir visų pirma vertėtų suderinti mitybą bei ją derinti su sportu. Tik tokiu atveju galima tikėtis pačiu geriausių rezultatų, ir tuomet svoris metamas palaipsniui. Geriausia yra tiesiog įprasti sveikiau maitintis ir vengti kaloringų nenaudingų produktų. Jei kartais norėsis pasilepinti riebiu tortu ar bandele,tikrai galima sau tai leisti, tačiau tai vertėtų daryti saikingai.

Gana dažnai pamirštama apie sportą, ir manoma, kad riebalų nusiurbimas galėtų būti pačia geriausia išeitimi. Žinoma, kartais tai tikrai gali būti puikiu sprendimu, kai sportas ir sveika mityba neleidžia pasiekti gerų rezultatų, tačiau labai svarbu rūpintis savo kūno linijomis po šios procedūros. Kartais teigiama, kad tik tinginiai renkasi riebalų nusiurbimą, tačiau tai nėra tiesa – ne visada sportas ir subalansuota mityba leidžia pasiekti norimą rezultatą, tačiau, žinoma, visų pirma reikėtų išbandyti tai, o tik tada kreiptis į specialistus.

Jei ruošiatės šventei, tikrai neverta jaudintis dėl galimos kalorijų „bombos“, paprasčiausiai reikėtų vengti persivalgymo ir sėdėjimo prie stalo – juk bet kokios šventės metu galima atrasti kur kas įdomesnių užsiėmimų nei besaikis valgymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *