Proraso skutimosi kremo su eukaliptu ir mentoliu apžvalga

Proraso prekės ženklas žinomas visiems vyrams, kurie rūpinasi savo barzdos ir veido odos priežiūra. Pasaulyje pirmaujančios priemonės išsiskiria savo paprastumu, natūraliomis sudedamosiomis dalimis ir išskirtiniu vintažiniu dizainu. Jei norite išbandyti šias specialiai vyrams subalansuotas priemones, tačiau dvejojate, privalote perskaityti šią Proraso skutimosi kremo su eukaliptu ir mentoliu apžvalgą.

Metolis skutimosi priemonėseKremas su eukaliptu ir mentoliu priklauso GREEN linijai, kuri skirta visiems odos tipams bei turi tiek minkštinamąjį, tiek drėkinamąjį, tiek raminamąjį poveikį. Tai kone labiausiai paplitusi Proraso linija, kurios produkciją galima rasti kone kiekvienoje parduotuvėje ar prekybos centre. Žinoma, Lietuvoje jos įsigyti gali būti kiek sudėtingiau, tačiau prekių prieinamumu pasirūpino internetinės kosmetikos parduotuvės, tokios kaip Inbeauty.lt. Ši linija rekomenduojama visiems „naujokams“, kurie dar tik pradeda savo pažintį su Proraso gaminiais.

Bene pirmas į akį krentantis dalykas – išskirtinė skutimosi kremo pakuotė. Ji primena prieš keletą dešimtmečių naudotas priemones. Tai vienas pagrindinių unikalumo ženklų, produkciją darančių tokia ypatinga. Kadangi šiandien žmonės kaip įmanoma labiau stengiasi grįžti į praeitį (laikus be televizoriaus, telefono, su savitu stiliumi, autentiškumu), Proraso tikrai pataiko į šią tendenciją ir sukelia tam tikrą nostalgiją.

Be pakuotės, gaminys žavi ir tuo, kas joje užrašyta. GREEN linija – tai ne rinkodaros triukas. Šis skutimosi kremas savo sudėtyje neturi nei parabenų, nei silikonų, nei naftos gaminių, nei dirbtinių dažiklių. Turbūt vienintelis ingredientas, prie kurio būtų galima prikibti – tai kvapikliai. Tačiau ši sudedamoji dalis yra nepalyginamai saugesnė nei visi, aukščiau išvardinti komponentai. Taigi, Proraso – saugus ir tinkamas naudojantiems tik ekologišką, natūralią kosmetiką.

Bene svarbiausia skutimosi kremo savybė – jo efektyvumas. Kremas puikiai putoja, tačiau nėra perteklinis. Tai reiškia, kad jo likučiai greitai susigeria ir drėkina bei maitina odą. Kremas po odą pasiskirsto labai švelniai, tolygiai, skutant peiliuku nekyla jokių pavojų įsipjauti, jo konsistencija ir išsisklaidymas neleidžia peiliukui prasiskverbti prie odos. Beje, Proraso žavi ir maloniu aromatu. Nors daugelis vyrų įpratę prie stipraus, ilgai išliekančio kvapo, šis skutimosi kremas neriečia nosies ir suteikia itin gaivų eukalipto aromatą, kuris leidžia likusią dienos dalį jaustis itin gaiviai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *