Prekės gyvūnams – ne vien maistas

Kai kalba pasisuka apie gyvūnų prekes, reikėtų nepamiršti, jog gyvūnų prekės yra ne vien tik maistas ir vaistai/veterinarinės priemonės. Jūsų augintiniams reikia visapusiškos priežiūros, tad gyvūnų prekės neapsiriboja vien šiais dalykais.

Gyvūnų prekėsVisų pirma pasikalbėkime apie mityba. Labai retu atveju galima užtikrinti reikiamą maistinių medžiagų kiekį vien šeriant augintinį jam skirtu maistu – nors daugelis gyvūnų maistų yra praturtinti įvairiais vitaminais, augintinio mityba reikia praturtinti ir papildais. Tokiu atveju užtikrinsite jo ilgaamžiškumą ir gerą savijautą. Nėra vieno recepto, kokių papildų labiausiai reikia jūsų šuniui, kadangi kiekvienas augintinis yra unikalus (tai taip pat priklauso ir nuo veislės), todėl prieš įsigyjant papildus, reikėtų pasikonsultuoti su veterinaru, kuris galėtų atlikti augintinio sveikatos tyrimą ir pateikti rekomendacijas. Kalbant apie vitaminus, šunys mažai kuo skiriasi nuo žmonių – tiek mums, tiek ir jiems reikia tų pačių grupių vitaminų, t.y. vitamino A, B, C, D, E ir K. Tai yra pagrindas, kuris turėtų būti užtikrinamas kiekvienam augintiniui. Vėliau, atsižvelgiant į šuns veislę ir amžių, jo mitybą gali tekti praturtinti tam tikrais specifiniais maisto papildais, pvz. papildais sąnarių sveikatos užtikrinimui ar papildais nuo streso.

Renkantis papildus, labai svarbu atsižvelgti ir į papildų gamintoją. Šioje vietoje taupyti nederėtų – juk jūsų augintinio sveikata yra svarbiausia. Nors žinomas gamintojo vardas dar negarantuoja kokybės, tačiau dažnu atveju galite tikėtis, jog geras užtarnautas vardas atsirado ne iš niekur, todėl pasirinkus žinomo gamintojo papildus – nenusivilsite. Pavyzdžiui, papildai Vetriscience turi gerą vardą tarp augintinių mylėtojų ir taip yra ne be priežasties. Pasirinkę šio gamintojo papildus, galite tikėtis tam tikrų kokybės standartų. Vėlgi, prieš priimant sprendimą pirkti papildus, galite pasikonsultuoti su veterinaru.

Dar viena produktų grupė, kuri ne visada ateina į galvą kalbant apie prekes gyvūnams, yra kosmetika. Jau seniai praėjo laikai, kai šampūnas ar kondicionierius yra skirtas tik žmonėms. Dabar šie produktai yra kuriami ir augintiniams, tame tarpe katėms ir šunims. Jei iš tiesų rūpinatės savo keturkoju draugu, turėtumėte žinoti, jog prausti augintinį su žmonėms skirtu šampūnų nėra pats geriausias sprendimas. Žmonių ir šunų ar kačių plaukai skiriasi iš esmės, taip pat skiriasi ir odos savybės, todėl kosmetika turi būti atitinkama. Gamintojas Petuxe siūlo įsigyti įvairios kosmetikos pritaikytos šunims ir katėms, todėl rekomenduojame panagrinėti siūlomus produktus ir juos išbandyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *