Pramogos, tinaknčios renginiams laive

Ką veikti laive, jeigu nuomojatės jį šventei? Renginio organizavimas laive priklausys nuo to, kokia šventė. Kokia šventė, toks ir renginys, tokia ir organizacija. Tačiau kai kurios pramogos laivuose gali būti universalios, tinkančios įvairiems renginiams.

Jūros gėrybių vaišės

Renginių planavimasKur labiau, jeigu ne atviroje jūroje, geriau tinka jūros gėrybių vaišės? Jeigu mėgstate ragauti naujus skonius, jums galbūt labai patiks įvairios naujos rūšys. Gal dar nevalgėte natūraliu afrodiziaku vadinamų austrių? O gal neragavote tikrų japoniškų sušių su gyva žuvimi? O gal norėtumėte paragauti įvairių rūkytų žuvies gaminių. Jūros gėrybių lietuviai valgo mažai, nes tik nedidelė dalis žmonių gyvena arčiau jūros, ten, kur lengviau gauti šviežios žuvies. Tad nors kartą paskanaukite tikrai įvairų ir kokybiškų valgių bei užkandžių iš jūros aruodų, užsisakydami sau tokią pramogą.

Koncertas

Ar gali būti romantiškesnė aplinka nuostabiam koncertui, jeigu ne laivas? Pašėlusioms roko ar metalo linksmybėms gal labiau tinka kita atviresnė erdvė, tačiau romantiškai džiazo ar bliuzo muzikai puikiai tiks laivo scena. Kai kurie pramoginiai laivai tik dėl to ir išplaukia, kad jų pagrindinė misija būna padovanoti nepamirštamą koncertą nuostabioje aplinkoje.

Karaoke vakaras

Dar vienas pasirinkimas – karaoke vakaras. Gal jums vakaro metu ims atrodyti, kad atliekate kūrinius geriau už pagrindinį atlikėją? Jeigu taip pasirodytų, karaoke vakaras jums bus kaip tik. Padainuokite, padarykite tai kartą gyvenime, ir visada bus likę daug gerų prisiminimų.

Fejerverkai

Dar vienas romantiškas pasiūlymas – šaudyti fejerverkus iš laivo. Tai viliojanti atrakcija, nes virš jūros šaudantys fejerverkai nuostabiais šviesos blyksniais atsispindės visur vandenyje aplink laivą. Turėsite yatingą, magišką vaizdą, kokio nematote kitomis progomis.

Baseinai ir SPA

Priklausomai nuo to, kokį laivą nuomositės, jame jau galbūt bus tam tikrų numatytų pramogų. Prabangūs, labai komfortabilūs laivai turi labai geras poilsines zonas lankytojams. Jausitės laive ne kaip pigioje kajutėje, o lyg prabangiame viešbutyje. Čia galės būti ir baseinai, ir pirtys, ir masažai bei kitos SPA procedūros, todėl jomis pasimėgauti norėsite ir jūs, ir kiti.

Deginimasis denyje

Vasaros metu deniuose gali būti įrengtos specialios vietos deginimuisi. Argi gali būti geresnė vieta degintis? Atviroje jūroje, atvirame danguje.

Baras ir gėrimai

Vakarėlių vilkams plaukimas laivu patiks ir dėl to, kad nėra laivo be romo (posakis). Išties, laive galima pasimėgauti skaniu gėrimu ar tiesiog elgtis kaip įprastame bare.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *