Prabangiai atrodanti svetainė už nedidelę pinigų sumą? Tai – įmanoma

Svetaines baldaiNe paslaptis, kad dauguma žmonių nori gyventi ypač prabangiai atrodančiuose namuose, tačiau tuo pat metu turi ir dar vieną pageidavimą – išleisti nedaug pinigų. Tad natūraliai kyla klausimas: ar tai yra įmanoma? O gal sukurti prabangią namų aplinką bus galima tik investavus įspūdingą pinigų sumą? Verta žinoti, kad sukurti prabangiai atrodančią namų svetainę iš tiesų yra įmanoma, tereikia žinoti, kokiems baldams teikti pirmenybę. Pavyzdžiui, parduotuvėje galite rasti du baldus, kurių kaina bus vienoda (ar skirsis vos keliais eurais), tačiau efektas bus skirtingas: vienas jūsų namų svetainei suteiks puošnumo bei prabangos, kitas – skatins minimalistines nuotaikas. Taigi, į ką verta atkreipti į dėmesį, siekiant susikurti prabangiai atrodančią svetainę, tačiau tuo pat metu nenorintis leisti daug pinigų?

Ypač svarbų vaidmenį vaidina spalvos, tad būkite atidūs: atminkite, kad šviesių, pastelinių spalvų (kremo, šampano, rausvos, rusvos, gelsvos, morengų, mėtų, melsvos, žalsvos) baldai atrodys kur kas prabangiau nei ryškių, intensyvių, kai kada – net akis rėžiančių spalvų (raudonos, oranžinės, geltonos) baldai. Na, o juodos – baltos spalvos derinys taip pat atrodys prabangiai ir puikiai tiks klasikos gerbėjams.

Baldų formos – dar vienas kriterijus: galite rasti baldų, kurių formos – itin aiškios ir griežtos, tačiau, kaip puiki atsvara jiems yra aptakių, nelygių, užapvalintų formų baldai. Taigi, belieka tik pastebėti, kad antrieji baldai nebūtina yra brangesni, tačiau tikrai kurs prabangos įspūdį.

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti ir interjero detalių – svetainė atrodys kur kas prabangiau, jei pasirinksite vietą kitą tokio pobūdžio gaminį. Tiesa, tai dar nereiškia, kad į šias detales verta investuoti tūkstančius – priešingai: stilingos, minimalistinio dizaino, skoningos interjero detales taip pat puikiai papildys šią namų erdvę. Tačiau taip pat reikėtų prisiminti svarbią taisyklę – verta rinktis pastelinių, šviesių spalvų interjero detales. Tas pats pasakytina ir apie formas – reikėtų vengti griežtų, tiesių, aiškių formų bei linijų; pirmenybę teikti aptakumui, nelygumams, užapvalintoms formoms.

Spauskite, jei norite sužinoti daugiau apie visus šiuos kriterijus atitinkančių baldus bei interjero detales, kurie jūsų namų svetaine sukurs prabangos įspūdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *