Populiariausi miegamojo baldai

Pažvelgę į miegamojo baldų pasirinkimą https://www.b-a.eu/c1960/Miegamojo-baldai pamatysime, kad norint apstatyti miegamąjį patraukliais baldais, rinktis tikrai yra iš ko. Džiugina patrauklių baldų gausa. Pasirinkę vieną kriterijų – ryškios spalvos, apibūdinsime keletą įvairų miegamoj baldų.

Ryškiaspalvė lova Kim 160

B-a produkcijaAtsidarę ryškiaspalvės lovos prekės aprašymą pastebėsime, kad iš tiesų akį patraukė ryškių spalvų lova, o tos lovos pateikimas. Mums susidaro įspūdis, kad lova spalvota, nors iš tiesų regime patalynės spalvas. Tačiau pati lova patraukia itin žema savo kaina – ji nesiekia 100 eurų. Lova yra dvigulė, kompaktiška, ir ji puikiai tiktų kompaktiškam kambariui. Lova neturi didelių baldakimų, kraštų, todėl ji neužima papildomos vietos. Ji turi iš esmės tik pagrindinę savo konstrukciją – atlošą, kraštus, patalynės dėžę, rėmą čiužiniui padėti. Mediena – klevas. O lapuočių mediena yra itin tvirta, ji kietesnė negu spygliuočių. Todėl galima tikėtis, kad ši nebrangi ir kompaktiška lova bus ilgametė. Lovos plotis yra 163 centimetrai, taigi, joje lengvai sutilps du vidutinio sudėjimo žmonės. Tiesa, žmogus neturėtų būti aukštesnis negu 2 metrai, nes lovos ilgis yra 204 cm. Todėl ji geriausiai tiks šiek tiek mažesnio ūgio žmonėms, taip pat ir vidutinio ūgio.

Čiužinys „MEDIOLAN“

Pasirinkę šį ryškiomis spalvomis patraukiantį čiužinį, neapsigausime. Jis iš tiesų yra ryškios spalvos, o kaina nesiekia nė 50 eurų. Čiužinio matmenys – vienguliai. Jis yra 191 cm ilgio ir 91 cm pločio, tad ant šio čiužinio lengvai sutilptų vidutinis žmogus. Tokį ryškiaspalvį čiužinį galima dėti į nedidelę vienvietę lovelę arba tiesiog tiesti ant grindų ir paguldyti svečią. Čiužinys tinka ir mažoms lovoms, jis yra pagamintas iš putų poliuretano, dygsniuotas. Jo užvalkalas pagamintas iš 100 proc. medvilnės. Taigi, tai ekonomiškas ir žaismingas sprendimas tiems, kam reikia nedidelio lengvo čiužinuko.

Spinta Optima 3D

Ši beveik 200 eurų verta spinta patraukia savo dailiu dizainu. Spinta yra dvidurė, o per vidurį, kur tarsi galėtų būti dar vienos durys, yra didelis viso spintos aukščio veidrodis. Taigi, viduryje kambario stovinti tokia spinta galėtų puikiai derėti miegamajame, kur iškart ir apsirengiame, ir norime save matyti tos spintos atvaizde. Ši spinta labai universali, nes joje yra ir pakabinamų drabužių lentyna, ir paprastos lentynos, kur galėsite susidėti viską. Be to, galima rinktis iš kelių skirtingų medžio apdailos spalvų, taigi, ji tiesiog puikiai tiks bet kuriam interjerui. Matmenys leidžia įsivaizduoti, kokio dydžio miegamajame šis baldas įsikomponuotų. Spintos gylis yra 63 centimetrai, jos plotis ir aukštis 205 centimetrai. Taigi, tokia spinta tiks ir vidutinio dydžio kambaryje, ir didesniame.

Spinta DAKOTA

Dar vienas patrauklus virš 200 eurų kainuojantis pasirinkimas – moderni spinta su stumdomomis durimis. Ji yra balta, o ant jos durų yra specialiomis horizontalėmis dekoruotas veidrodis. Atrodo, kad jis sudarytas iš kelių skirtingų lakštų. Tokia spinta yra unikalaus dizaino ir gali tapti tikra miegamojo puošmena. Spintoje tilps daug drabužių, nes jos aukštis siekia 215 cm, plotis 160 cm, o gylis 61 cm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *