Planuojame vestuvių biudžetą

Vedėjas renginiuiApskaičiuoti vestuvių kainą galima labai skirtingai, nes tos kainos yra įvairios. Tai gali būti ir renginiu vedeju kainos, plius muzikantų, plius vaišių. O gal viskas įvyko kokliai: tik ceremonija su artimiausiais giminėmis ir pietūs restorane? Paskaičiuokime, kiek kainuoja įvairios išlaidų grupės vestuvėms.

Renginio vedėjo samdymas

Kad renginys neprapultų, jeigu tai šiek tiek didesnė šventė, tuomet svarbu, kad būtų ir renginiu vedeju kainos paskaičiuotos. Nes renginio vedėjas bus tas, į kurį bus galima atsiremti, ieškant pagalbos.

Muzikantai

Kokios vestuvės be muzikantų? Žinoma, kuklios ir paprastos, ramios vestuvės gali būti be muzikantų. Ypač, jeigu tai tik vakarienė su šeima. Tačiau taip pat vestuvės gali būti su puikiais muzikantais ir puikia muzika. Smagu net pagalvoti, kokios puikios tai gali būti vestuvės su gerais muzikantais. Kiek tai kainuos? Patys pigiausi muzikantai, užsakyti labai iš anksto, gyvenantys netoli šventės vietos ir planuojantys groti trumpai, kainuos nuo 200 eurų. Jeigu tik bent šiek tiek geriau, įdomiau, ilgiau gros – kaina kils ir iki 2000 eurų. Na o aukščiau šių kainų – įžymybių, kurie nėra jūsų draugai, samdymas.

Fotografas

Kita svarbi paslauga, kurią labai mėgsta jaunavedžiai – fotografo samdymas. Gal ir nebūtų taip populiaru, bet šiais laikais daugybė žmonių tam tikrus dalykus daro tik dėl nuotraukos įsiamžinimo. Gyvename vaizdų eros laikais, tad dėl nuotraukos yra viskas puošiama, dekoruojama, tiek aplinka, tiek žmonės, o tuomet fotografuojama ir laukiama nuotraukų. Kadangi taip yra, tai ir fotografo paslaugos yra reikalingos vestuvėms. Pigiausią pradedantį fotografą nufotografuoti tik ceremonijai gal įmanoma rasti ir už 200 eurų, tačiau jeigu ieškote kažko labiau verto savęs, kainos prasidės nuo 800 eurų ir kils vėlgi iki kelių tūkstančių.

Šventės vieta

Dažniausiai būtinos išlaidos – šventės vieta. Vargu ar pavyks atšvęsti šventę namuose, juk vestuvės – neeilinė diena. Nebent šventės nedarote ir renkatės tik ceremoniją, o iškart po to – kelionę. Tuomet visai kas kita. Sodybos nuoma prasidės nuo pusantro šimto eurų ir kops kaina vėlgi iki kelių tūkstančių eurų.

Maistas

Kad ir kaip švęsite vestuves, už maistą mokėti reikės. Ar tai bus tik kuklūs pietūs su tėvais ir giminėmis restorane, ar vaišės gamtoje, ar samdomos šeimininkės, tiekiančios maistą visam stalui (karštą, šaltą ir pan). Kainuos ir tortas, saldus stalas, gėrimai, alaus stalas. Dažniausiai maisto kaina skaičiuojama sumuojant pinigus asmeniui ir dauginant iš asmenų skaičiaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *