Perkraustymo paslaugos

Kai ateina laikas persikraustyti, iškyla daugybė sprendimų, kuriuos reikia priimti. Vienas jų – kas geriau: perkraustymo paslaugos ar savarankiškas persikraustymas?

perkraustymo paslaugosŽinoma, didžiąją darbų dalį galite atlikti patys, tačiau sunkesnius darbus vertėtų palikti profesionalams. Jei gyvenate Vilniaus mieste, Jums tiks perkraustymo paslaugos Vilniuje. Patikėdami savo daiktų pervežimą specialioms įmonėms, Jūs sutaupysite daugybę laiko ir jėgų, todėl perkraustymo paslaugos yra kaip tik Jums. Paaukoti kažką vistiek teks, tik Jūsų sprendimas bus ką – ar pinigus ar laiką.

Kaip teigiapatyrę organizatoriai, prieš pradedant persikraustymą, pirmiausia reikia atsikratyti nereikalingais daiktais. Tam, kad jie neužimtų bereikalingos vietos ir nereikėtų kelis kartus pervežinėti daiktų. Reikia skirti laiko kruopščiam daiktų atsirinkimui: peržiūrėkite kiekvieną spintą, stalčius, rūsį ir kitas vietas, tam, kad pašalintumėte senai nebereikalingus ir nebenaudojamus daiktus. Patys nustebsite, kiek daug nebevertingų daiktų laikėte savo namuose. Tada beliks tik pervežti Jums pačius reikalingiausius daiktus.

Rinkdamiesi perkraustymo bendrovę, įsitikinkite, kad ji būtų kompetetinga, licensijuota ir apdrausta. Šie veiksniai užtikrins, Jūsų krovinių saugumą, draudimą, nes licensijų institucijos nuolat tikrina pervežimams naudojamų sunkvežimių saugumą.

Perkraustymo paslaugų kainos gali labai skirtis, priklausomai nuo to, kur Jūs gyvenate ir kur ketinate persikraustyti. Kuo atstumai didesni, tuo ir kaina didesnė. Taip pat kaina priklauso ir nuo Jūsų daiktų ir baldų kiekio. Jei turite labai daug baldų, reikia daugiau sunkvežimių jiems pervežti arba daugiau kartų suvažinėti. Kaina taip pat gali būti didesnė, jei ketinate persikraustyti vasaros metu arba savaitgaliais, nes tada persikraustymų paklausa yra didžiausia. Kai kurios įmonės ima mokestį ne už nuvažiuotus kilometrus, bet už sugaištą laiką (valandinis mokestis). Šiuo atveju, išlaidos gali labai skirtis nuo Jūsų susidarytos sąmatos, nes vykdant perkraustymo paslaugas gali nutikti įvairių netikėtų atsitikimų – pavyzdžiui, sugenda liftas, kuriuo norima pasinaudoti daiktų nunešimui į aukštesnius aukštus, arba tiesiog gatvių spūstys, įvairūs techniniai aspektai. Todėl geriau yra rinktis tokią paslaugą, kuri mokestį ima už nuvažiuotus kilometrus. Nors ši paslauga tam tikrais atvejais gali būti brangesnė, tačiau Jūs bent jau galėsite būti ramūs, kad finansinės išlaidos rodikliai perkraustymo metu nepakis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *