Patikimos vertimo paslaugos

Nesigailėsite pasirinkę

Vertimo paslaugos VilniujeJei ieškote žmonių, kurie atsakingai ir kokybiškai atliktų savo darbą ir išverstų Jūsų tekstus, vertimų biuras Vilniuje „AIRV“ tikrai atitiks keliamus reikalavimus. Jums tereikės tikslingai suformuluoti savo lūkesčius bei galutinio varianto viziją ir tolimesne eiga pasirūpins atidžiai atrinkti darbuotojai, pasižymintys šiam darbui ypač svarbiomis savybėmis: kruopštumu, atsakingumu, komunikabilumu bei asmeninio tobulėjimo siekimu. Sostinėje įsikūrusiame biure paslaugų kokybę užtikrins ilgametę patirtį turinčios ir per mėnesį daugybę projektų bei užsakymų koordinuojančios darbuotojos, kurių kontaktus galite rasti apsilankę airv.lt internetinėje svetainėje. Įmonė taip pat prisiima atsakomybę už padarytas klaidas ir pasižada pašalinti išnagrinėtas klaidas, jog šios daugiau nebepasikartotų. Taigi, jeigu esate perfekcionistai, kokybę laikantys svarbiausiu darbo aspektu, šis vertimų biuras Vilniuje yra puikus pasirinkimas, kadangi pati įmonė kokybę laiko tik minimaliu reikalavimu.

Teikiamos paslaugos

Pasirinkę šį vertimo biurą galėsite išsirinkti tai, ko Jums iš tiesų reikia, nes paslaugų spektras labai platus. Albanų, anglų, arabų, armėnų, bulgarų, tadžikų, turkmėnų, persų, kinų kalbos – tai tik keletas kalbų, kuriomis vykdomi užsakymai. Jei Jums reikalingos specifinės paslaugos, „AIRV“ taip pat yra puikus pasirinkimas. Čia vykdomi medicininiai vertimai, kuriuos atlieka tik gydytojai, verčiantys medicinines pažymas, ligos istorijas, medicininės įrangos instrukcijas bei kitus su šia sritimi susijusius tekstus. Nenusivils ir norintys išsiversti reklaminius bukletus ar panašaus stiliaus tekstus, reikalaujančius kūrybinių elementų bei orginale esančios pagrindinės minties išsaugojimo, kadangi tuo tinkamai pasirūpins kūrybinio vertimo specialistai. Įmonė teikia ne tik vertimo paslaugas, tačiau taip pat vykdo teksto redagavimą bei legalizuoja – apostilizuoja dokumentus. Toks gausus pasirinkimas tikrai atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Darbo pobūdis

Labai svarbu, kad, siekdami kokybiškų paslaugų, bendradarbiautumėte su vertėjais ir suteiktumėte Jiems visą būtiną medžiagą, leidžiančią geriau atlikti tekstų vertimus. Maloniai bendraujantys ir savo darbui atsidavę žmones padės Jums išsirinkti tinkamas paslaugas bei stengsis užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Šias vertimo paslaugas jau renkasi tokios įmonės kaip „ Franmax“, „Topsonic“, „Kauno pienas“ , „Aviabaltika“ . Visos jos yra patenkintos bendradarbiavimu ir tai tik patvirtina, jog biuro darbuotojai atsakingai žvelgia į savo pareigas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *