Patarimai kraustantis

Jeigu gyvenate Lietuvoje, jus persikraustant į kitą butą aptarnaus kokia nors „Kraustita“, jeigu esate Anglijoj, galbūt ieškosite paslaugų pagal užklausą – man and van east London. Iš tiesų, pirmiausiai susimąstysite apie tai, kas nuveš jūsų daiktus. Tačiau vėliau suprasite, kad yra ir daug daugiau visokių niuansų, susijusių su kraustymusi. Štai keletas patarimų, ką vertėtų padaryti ar apmąstyti, keičiant gyvenamąją vietą.

Pakuokite į tinkamą tarą

Kaip kraustytis paprasčiau?Vienas iš dalykų, kuris tikrai padės jums greitai ir praktiškai persikraustyti, bus tinkama tara, pakuojant savo daiktus. Sunkius daiktus dėkite į tvirtas dėžes, tačiau nepadarykite tų dėžių tokių sunkių, kad visiškai negalėtų niekas jų atkelti. Taip pat pamąstykite ir apie tai, kaip dedant daiktus sutaupyti vietos. Pavyzdžiui, drabužiai yra dalykai, kurių masę kone sudaro oras. Taigi, jums reikia taip susipakuoti, kad būtų ištraukta daug oro, tam tinka specialus vakuuminis siurblys ar kitos priemonės. Netgi paprastas drabužių lankstymas jau leis jums turėti daugiau laisvos vietos – nepamirkite to.

Išmeskite nereikalingus daiktus

Kai kraustysitės, nervinsitės, kad turite daug daiktų. Klausite savęs, ar tikrai tiek jų daug jums reikėjo, ar tikrai visi yra reikalingi. Ypač tada, kai per https://www.searchbuzz.co.uk būsite sau susiradę tokius vežikus, kurie ims pinigus už valandas, už laiką, per kurį neš jūsų daiktus. Tada gal klausite savęs: o kodėl aš turiu mokėti už tai, kad mano šlamštą kažkas neštų ir vežtų iš vieno namo į kitą? Juk mano šlamštas kartais naudingas, o kartais tikrai šlamštas. Jeigu yra daiktų, kurie yra akivaizdžiai nereikalingi, nenaudingi ir tik be reikalo užimantys vietą, įsivaizduokite, kad tai žmonės, kurie pas jus gyvena ir nemoka nuomos. Jų „nuoma“ būtų pačių daiktų naudingumas, pasitarnavimas. O jeigu jie nieko gero nesuteikia, tik stovi pas jus ir užima vietą, tuomet meskite juos į konteinerį arba atiduokite tiems, kam gali pasitarnauti labiau.

Limituokite savo laiką

Tačiau skaičiuokite ne tik pagal tai, kiek reikia sumokėti vežikams, bet ir, kiek jūs patys sugaišite laiko šiam didingam projektui. Ar tikrai verta taip ilgai viską rūšiuoti, atrinkinėti išeigines kojines nuo kasdieninių, svarstyti, ar rūšiuoti knygas pagal spalvą arba pagal išleidimo metus. Rekomendacija yra tokia: paskirkite sau tam tikrus terminus, iki kada turite kažką padaryti, o nuo kada galite pradėti ilsėtis. Kai terminas praeis – viskas, daugiau nebesismulkinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *