Paskola iš banko ar kredito unijos?

Kuomet ruošiatės imti būsto paskolą, savo rankose iš tiesų turite labai daug pasirinkimų. Ko nesupranta daugelis žmonių, tai jog skolinantis, taip pat kaip ir apsipirkinėjant, reikia ieškoti geriausių partnerių, geriausių pasiūlymų ir kainų. Kredito unija paskola bustui gali būti puikus pasirinkimas, todėl nebėkite į pirmą pasitaikiusį banką ir nedėkite savo parašo ant pirmos jums po nosimi pakištos sutarties. Kredito unijos yra sparčiai populiarėjantis sprendimas, kuris gali pasiūlyti savų privalumų.

Privalumai skolinantis iš kredito unijos

Kredito unijos garsėja mažesniais mokesčiais. Kadangi kredito unijas, priešingai nei bankus, valdo patys unijos nariai, ten nerasite didžiulės korporacijos su sudėtingais biurokratiniais mechanizmais. Natūralu, jog tokioje įstaigoje rasite mažesnius mokesčius, kadangi nereikia išlaikyti pačio administracinio mechanizmo.

Kredito unijaNegana to, kredito unijose paskolų palūkanos dažnu atveju taip pat yra mažesnės. Jei jūsų pagrindinis tinklas yra gauti paskolą su kuo mažesnėmis palūkanomis, tai jums greičiausiai teks skolintis būtent iš kredito unijos. Prisiminkite, jog net ir šiek tiek mažesnės palūkanų normos gali tapti dideliais pinigais ilguoju periodu, kuomet yra skolinamasi didelė pinigų suma.

Ką dar galite rasti kredito unijoje, ko tikriausiai nesulauksite jokiame banke? Didesnio dėmesio jums kaip klientui. Kaip jau minėjome, kredito unija yra iš esmės mažesnė organizacija, dažniausiai aptarnaujanti mažesnius klientų srautus, į jus bus kreipiamas didesnis dėmesys, turėsite savo asmeninį konsultantą kuris greičiausiai atsimins jūsų vardą. Jei jums tai nėra labai aktualu, egzistuoja ir kitų pliusų, kurie gali sugundyti jus rinktis ne banką, o kredito uniją.

Kaip jau žinote, paskola būstui yra išduodama ne kiekvienam. Tam, kad ją gautumėte, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Iš tiesų, tai visą šūsnį kriterijų. Jei nutiktų taip, jog bankas dėl vienokių ar kitokių priežasčių atsisakytų išduoti jums paskolą, kredito unija gali būti ta vieta, kur ją gausite.

Kaip bebūtų, kur yra savi privalumai, ten yra ir minusų. Vienas iš jų – skolindamasis kredito unijoje turite tapti jos narius ir priimti tam tikrus įsipareigojimus. Egzistuoja kredito unijos, kurios į savo naryste priima tik tam tikrą asmenų grupę, pvz. ūkininkus, tam tikrą universitetą baigusius asmenis ir taip toliau. Tai reiškia, jog galimybė skolintis iš kredito unijos yra automatiškai susiaurinama. Taip pat, kai kurie procesai kredito unijose gali atrodyti kiek senamadiški, viskas gali vykti lėčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *