Pagrindiniai produktai, kurių reikia kiekvienam šuns savininkui

Būti šuns šeimininku yra viena iš labiausiai džiuginančių patirčių. Nuo besąlygiškos meilės iki juokingų išdaigų – šunys gali suteikti tiek daug džiaugsmo mūsų gyvenime. Tačiau kartu su džiaugsmu ateina ir atsakomybė, o tai reiškia, kad reikia pasirūpinti, jog jūsų šuniukas turėtų pagrindinius reikmenis, kurių jam reikia, kad išliktų sveikas ir laimingas. Kiekvienam šuns šeimininkui reikia daugybės produktų – nuo pagrindinių, tokių kaip antkaklis, pavadėlis, dubenėliai su vandeniu ir ėdalu, iki sudėtingesnių, pavyzdžiui, dėžės, žaislų ir viliojimo reikmenų. Žinant, kokie tai daiktai ir kur jų rasti, pasirūpinti savo šuniuku gali būti daug lengviau. Nesvarbu, ar esate pirmą kartą auginantis šunį, ar patyręs šunų augintojas, šis vadovas padės jums rasti būtiniausių produktų savo šuniukui, kurie užtikrins jo saugumą ir sveikatą ilgus metus. Royal Canin ir prekės šunims už gerą kainą.

Gyvūnų prekėsTurėti šunį – nuostabi patirtis, tačiau kaip atsakingas šeimininkas turite pasirūpinti, kad savo šuniukui suteiktumėte viską, ko reikia laimingam ir sveikam gyvenimui. Yra daugybė produktų, kurie būtini kiekvienam šuns šeimininkui – nuo pagrindinio pašaro ir vandens dubenėlio iki patogaus gulto ir daugybės žaislų. Žinant, kokie tai daiktai ir kur jų rasti, šuniuko priežiūra gali būti daug lengvesnė. Nesvarbu, ar esate pirmą kartą šuns šeimininkas, ar patyręs šunų augintojas, šis vadovas padės jums rasti būtiniausius šuniukui skirtus daiktus, kurie užtikrins jo saugumą ir sveikatą ilgus metus.

Apykaklė ir pavadėlis

Nesvarbu, kokios veislės šunį turite, labai svarbu, kad jis turėtų antkaklį su identifikaciniu ženklu. Jei jūsų šuo pasiklystų, identifikavimo žyma yra vienintelis būdas naujam šeimininkui sužinoti, kaip su jumis susisiekti. Geras antkaklis bus pakankamai platus, kad tarp šuns kaklo ir antkaklio tilptų du pirštai. Apykaklė taip pat turėtų būti pakankamai tvirta, kad atlaikytų stipraus šuns traukimą, todėl įsitikinkite, kad medžiaga yra tvirta. Šunų maistas ir rinkos naujovės. Nors kai kuriems šunų savininkams pavadėliai nėra privalomi, jie labai svarbūs tiems, kurie nori išvesti šunį pasivaikščioti. Geras pavadėlis bus pagamintas iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, odos arba sintetinio pluošto. Įtraukiamas pavadėlis nėra toks naudingas, kaip jums gali atrodyti, nes daugelis šunų gali į jį įsipainioti ir susižeisti.

Ėdalo ir vandens dubenėliai

Daugelis šunų savininkų nežino, kokie svarbūs yra tinkami šunų dubenėliai. Šuns ėdalo dubenėlis turėtų būti pakankamai platus, kad šuo galėtų patogiai ėsti, tačiau jis taip pat turėtų būti pakankamai negilus, kad šuo netyčia nesuvalgytų per daug maisto iš karto. Kita vertus, vandens dubenėliai turi būti pakankamai dideli, kad šuo galėtų iš jų gerti, bet ne tokie dideli, kad šuo juos apverstų. Įsitikinkite, kad visi šuniui perkami dubenėliai yra netoksiški ir lengvai valomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *