Oras oras sistema tinkama šildymui ir vėdinimui

Oras oras sistema šilumą paimama iš oro per lauko bloką ir atiduoda per vidinį bloką į patalpą. Ši sistema kartais vadinama oro kondicionieriumi, nes ji taip pat ir vėsina.

Visi gerai žinome kaip veikia kondicionierius. Jo pučiamas oras dažnai jaučiamas su gūsiu, o veikianti įranga kelia ne mažą triukšmą. Žinoma, kai karštą vasaros dieną norisi atsigaivinti šie trūkumai atrodo niekis. Tačiau kyla klausimas ar oras oras sistema neturi šių trūkumų, juk ji veikia ir kaip kondicionierius, ir kaip šilumos siurblys? Atsakymas būtų – neturi, kadangi šios šildymo sistemos atitinka aukščiausius standartus, o naujausių technologijų dėka šiluma ar vėsa į vidų patenka per tūkstančius mažyčių skylučių, esančių vidiniame bloke, todėl oras pasiskirsto tolygiai ir patenka į visą patalpą, o ne į konkrečia vieną vietą. Kad būtų dar aiškiau kaip veikia oras oras šilumos siurblys, susipažinkime su kokybiška „Samsung“ įranga.

„Samsung“ oras oras sistema

Šio Pietų Korėjos prekės ženklo įranga pasižymi labai gera kokybe, o kainos nėra išpūstos. Kompanija gamina oras vanduo ir oras oras sistemas. Viena iš tokių yra „Samsung NORDIC Essential“ oras oras sistema. Ją sudaro vidinis ir išorinis blokas. Įranga su vienu vidiniu bloku geriausiai tinka nedidelio ploto pastatui. Norint apšildyti didesnį plotą su atskiromis erdvėmis reikėtų rinktis „Multi-Split“ oras oras sistemą, kuri turi vieną išorinį bloką, pajungiamą prie kelių vidinių blokų.

Šildo net ir esant didelei minusinei temperatūrai

„NORDIC Essential“ šilumos siurblys gerai pritaikytas lietuviškoms žiemoms. Jis efektyviai šildo patalpą, esant -30 laipsnių šalčio lauke. Siurblyje įdiegtas ECO režimas, kurio dėka taupiai naudojama energija, tačiau įranga vis tiek veikia efektyviai.

Orą paskirsto toliau ir plačiau nei įprastai

„Samsung“ oras oras sistema pasižymi modernia konstrukcija, 31 % platesniais nei įprasta sparnais, 18 % didesne anga ir didesniu ventiliatoriumi, todėl oras patalpoje pasiskirsto plačiau ir toliau.

Šilumos siurblys valdomas per išmaniąją programėlę, kuri analizuoja informaciją ir optimizuoja vairius režimus, kad įrenginys veiktų kuo efektyviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *