Optimalios automobilių stovėjimo vietos keliaujant

ParkingasJei kada nors važiavote namo iš darbo, žinote, kad eismas nėra vienintelis iššūkis. Dar vienas – rasti automobilių stovėjimo aikštelę. Štai kodėl kelyje vietos paieška gali atrodyti kaip žaidimas. Net jei gyvenate netoli savo darbovietės, gali būti, kad jums teks stovėti kitoje vietoje bet kiek valandų per dieną. Arba galbūt laiką leidžiate apsipirkinėdami už miesto ir jums reikia palikti automobilį kur nors netoliese per naktį. Galimybių yra begalė, ir visos jos susumuojamos, kai kalbama apie optimalias automobilių statymo strategijas. Laimei, šiek tiek pagalvojus, rasti, kur palikti automobilį, kai esate toli nuo namų, neturi būti taip sudėtinga. Pateikiame keletą patarimų, kaip rasti geriausias stovėjimo vietas keliaujant. adcparking.com nebrangus parkingas Vilniuje.

Planuokite kelionę

Prieš išvykdami susidarykite planą, kaip nuvyksite į paskirties vietą ir grįšite iš jos. Priešingu atveju tiesiog važiuosite be tikslo, švaistydami degalus ir laiką. Jei suplanuosite kelionės tikslą ir tiksliai žinosite, kur vykstate, mažiau laiko galėsite skirti vairavimui, o daugiau – apylinkių tyrinėjimui. Šį planavimą galima atlikti internetu arba naudojantis telefono programėle maršrutui sudaryti. Taip pat galite kalendoriuje susikurti pastabą, kuri primintų iš anksto patikrinti maršrutą.

Numatykite automobilių stovėjimo vietas

Automobilių stovėjimo vietos gali būti deficitinė prekė, todėl svarbu rasti geriausias vietas, kur galite palikti automobilį. Nors galite manyti, kad paskirtomis vietomis gali naudotis tik vietos savininkas, paprastai jose galite stovėti, jei ant savo automobilio uždėsite ženklą "Nuoma".

Nestovėkite visą dieną toje pačioje vietoje

Stovėjimo vietos paprastai skirtos ribotam laikui. Jei visą dieną stovėsite tuo pačiu automobiliu, gali būti, kad nepasibaigus laikui vietą užims kitas žmogus. Jei stovite toje pačioje vietoje, būtinai kas kiek laiko perstatykite automobilį, kad jis netaptų vilkiko taikiniu.

Atsižvelkite į paros laiką ir orą

Gali būti nemalonu gaišti laiką ieškant stovėjimo vietos, kuri yra ne tokia optimali vietos, atstumo iki kelionės tikslo ar abiejų šių aspektų atžvilgiu. Jei taip atsitinka, galite išvengti laiko švaistymo pakeisdami paiešką. Pavyzdžiui, jei ieškote vietos, kuri būtų netoli jūsų kelionės tikslo, bet ne per arti, atkreipkite dėmesį į paros laiką. Galbūt pavyks rasti optimalesnę erdvę tuo paros metu, kai ji mažiau užimta.

Atkreipkite dėmesį į laisvas automobilių stovėjimo vietas

Jei ieškodami iš karto nerandate vietos, nepasiduokite ieškodami, kur pastatyti automobilį. Tiesiog stebėkite, ar nėra kitų laisvų vietų. Gali tekti šiek tiek pavažiuoti, kad ją rastumėte, bet jei nuolat žiūrėsite pro pirštus, galbūt pavyks rasti geresnę vietą nei pradėjote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *