Odontologų paslaugos sveikai ir gražiai šypsenai

Odontologų darbas – pasirūpinti gražia ir sveika šypsena. Siūlomos įvairios paslaugos, kurios padeda tai pasiekti. Viena iš jų burnos higiena http://www.angitia.lt/lt/burnos-higiena-kaune. Taip pat svarbu išmokti taisyklingos dantų priežiūros, o prireikus rimtesnio gydymo nebijoti ir laiku kreiptis į odontologus.

Profesionali burnos higiena yra labai svarbi procedūra, kuri turi būti atliekama bent vieną kartą į metus. Priklausomai nuo būklės ir ligų, gali jos prireikti ir dažniau. Burnos higienos metu šalinami dantų akmenys. Tai atliekama ultragarsiniu skaleriu. Minkštos apnašos šalinamos Air Flow sistema – stipri oro, vandens ir sodos srovė gerai nuvalo dantų paviršius. Apnašos pašalinamos net iš sunkiai prieinamų vietų. Po burnos higienos procedūros dantys taps baltesni, nes bus pašalintos gėrimų, maisto ir tabako apnašos, kurios turi nemalonų gelsva atspalvį.

Odontologijos kabinetas KauneBurnos higieną būtina atlikti reguliariai, nes ne visuomet taip kruopščiai galime išvalyti dantis šepetėliu. Ilgainiui iš likusių apnašų formuojasi akmenys. Taip pat vyksta cheminės reakcijos, kurių metu gadinamas dantų emalis. To pasekmė – kariesas. Gydyti karieso pažeistus dantis kainuos brangiai, todėl visuomet verta skirti laiko ir apsilankyti pas odontologą reguliariai tam, kad būtų galima užkirsti kelią dantų gedimams iš anksto. Profesionali burnos higiena padės jums sutaupyti pinigų ir laiko, nes reikės retesnių apsilankymų pas odontologus.

Siūlomos ir kitos paslaugos, pavyzdžiui, http://www.angitia.lt/lt/dantu-protezavimas-kaune. Protezavimo paslaugos teikiamos netekus visų arba vieno danties, taip pat sergant kai kuriomis ligomis, pavyzdžiui, periodontitu. Galima protezavimą suskirstyti į rūšis. Jie skirstomi į fiksuotus ir išimamus protezus. Dabar populiarėja fiksuoti, kurie skirstomi į tiltinius, dantų vainikėlius, dantų implantus. Taip pat jie gali būti pagaminti bemetaliu pagrindu arba iš metalo medžiagų. Fiksuoti protezai nėra išimami. Išimami protezai siūlomi tik tuo atveju, kai jokių kitų alternatyvų nėra t.y. kai negalima protezų fiksuoti ant turimų dantų ar implantų.

Tam, kad būtų galima tinkamai parinkti protezų rūšį, reikia apsilankyti pas odontologą – protezuotoją. Jis įvertins dantų ir burnos ertmės būklę bei pasiūlys geriausiai tinkantį pasirinkimą. Tuo pat metu bus aptarta ir protezavimo darbų kaina. Dažnai tai ilgai trunkantis procesas, tad ir pinigų suma pasiskirstys per visą sutartą laikotarpį. Verčiau nedelsti ir kreiptis kaip įmanoma anksčiau.

Tiek profesionali burnos higiena tiek ir dantų protezavimas yra atliekami profesionaliai. Odontologai pasirūpins jūsų sveikata. Sveiki dantys ir graži šypsena dabar prieinama daugeliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *