Nosies operacija istorijos tėkmėje: kai grožis laimi prieš sveikatą!

Visi mes svajojame apie gražų kūną. Tiesa, kol vieni taip ir lieka svajonėse, tuo tarpu kiti drąsiai įgyvendina savo norus ir kreipiasi į chirurgus. Nosies operacija yra viena labiausiai pasaulyje paplitusių operacijų, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Kas skatina tokį populiarumą? Operacija yra greita, paprasta, neturi jokio šalutinio poveikio, o jos rezultatas džiugins kaskart kai tik pasižiūrėsite į veidrodį.

Nosies operacija leis Jums vėl džiaugtis gyvenimu.

Jau daugiau nei prieš tūkstantį metų Indijoje buvo atliekamos nesudėtingos nosies operacijos. Žinoma, specifika, žiūrint iš šių dienų perspektyvos, atrodo labai gąsdinanti, tačiau tuomet tai atrodė normalu ir vienintelis būdas turėti nuostabią nosį. Anuomet vagims būdavo nupjaunamos nosys, kurios vėliau būdavo prisiuvamos prie kito žmogaus veido. Vagys taip pat keliaudavo pas chirurgas, kad jiems būtų prisiūtos kitų nosis. Paprasčiausiai visi benosiai būdavo… vagys.

Štai kiek labiau pažengusi nosies operacija buvo I amžiuje sen. Romoje. Tuomet vietinis mokslininkas detaliai aprašė kaip turi būti atliekama operacija ir kaip leisti žmogui ne tik susigrąžinti prarastą nosį, tačiau ir pakoreguoti turimą. Žinoma, ne visiems pavykdavo išgyventi po operacijos, tačiau žingsnis po žingsnio buvo mokomasi.

XVI amžiuje, Renesanso laikais, kai kūnas buvo svarbiausias – chirurgai keliaudavo po Europą ir didikams dailindavo nosis. Tuomet jos jau buvo atliekamos keičiant nosies kremzlę, tad medicinos srityje buvo kiek pažengta. Tiesa, anais laikais buvo labai slepiama, kad didikas pasidarė nosies operacija. Dažniausiai tik patys artimiausi šeimos nariai žinojo, kad operacija buvo atlikta. Na, per vieną naktį kardinaliai pasikeitęs žmogaus veidas buvo akivaizdi operacijos įtaka, tačiau realiai niekas garsiai apie tai nekalbėjo.

Šiais laikais nosies operacija yra gana greitas ir paprastas būdas pakeist savo veido išvaizdą ir atrodyti puikiai. Šios operacijos yra vienos dažniausiai pasirenkamų operacijų pasaulyje ir jau daugiau nei keliasdešimt milijonų žmonių džiaugiasi nosimis.

Jeigu norite veido bruožus pakeisti ir Jūs – dabar yra geriausias laikas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *