Naujų metų tema: kinas

Koks turėtų būti naujametinis dekoras, kuo reikėtų vaišinti, kokius užsiėmimus daryti, ką veikti, kaip rengtis, jeigu Naujų metų vakarėlio tema – kinas? Reikia idėjų? Dalijamės:

Naujametinis dekoras

Naujų metų temosAišku, kad dekoracijos, dekoras ir kostiumai visada yra vieni svarbiausių dalykų, kai organizuojamas teminis vakaras. Nes be to nebūtų nieko. Jeigu būtų tik pramogos ar maistas, susiję su naujamečiais dalykais, tai tada negalėtume net sakyti, kad čia teminis vakaras. Bet jeigu bus tik geras teminis naujametinis dekoras ir dar geri kostiumai, tai pramogų kaip ir gali nebūti. Vizualumas čia tikrai yra labai svarbus. Tad koks gi jis turėtų būti tas dekoras, jeigu galvojame apie kino temą? Aišku, tinka ir keletas standartinių dalykų: juostų, eglutės, girliandos, spalvoti papuošimai ir pan. Čia tokie šventiniai atributai, be kurių neįsivaizduojam nei Kalėdų, nei Naujų metų. Tačiau dar gali būti ir visokie kino plakatai, taip pat žurnalai, kino juostos arba jų imitacijos, tai padės geriau įsijausti į temą. Galima ir daryti kitaip. Kiekvieną namų erdvę išdekoruoti kaip konkretaus filmo filmavimo aikštelę. Vienoje pusėje atrodys viskas gal kaip „Titanike“, kitoje kaip „Džiaze tik merginos“, trečioje kaip „Sopranuose“ ir pan.

Linksmybės

Čia labai tiktų tiesiog visokių filmų rodymas. Kam patinka, gali spoksoti į ekraną. Aišku, diskotekai puikiai tiks visokios melodijos ir muzikos iš filmų takelių. Pamatysite, jei pradėsite ieškoti, kad jų labai daug bus tikrai ir romantiškų, ir šokti verčiančių, žodžiu, puikiai tinkančių tokioms šventėms. O dar tiks ir visokie protmūšiai, Alias ir panašūs žaidimai, kur žaidėjai ir vakarėlio dalyviai turi grumtis ir varžytis savo protinėmis galiomis bei įrodyti, kad apie kiną žino daugiausiai.

Kostiumai

Aišku, kostiumai yra ne ką mažiaus svarbūs. Tikrai reikėtų, kad kiekvienas apsirengtų su kinu susijusius drabužius. Jeigu rengsitės aktoriais ir prodiuseriais, tai nieko nepajausit, bus tas pats. Todėl geriausia yra išsinuomoti kostiumus ir perukus ir rengtis kaip jūsų mėgstami ar į jus panašūs personažai, herojai. Aišku, visada tai gali būti Betmenas, Žmogus voras, Marlyn Monroe ir kitokie klasikiniai, kurių kostiumus dažniausiai turi kokie nors nuomos punktai. Tik rezervuokite iš anksto, nes Nauji metai visiems būna aiški data, taigi, jai kostiumus iš anksto rezervuoja ir daug kitų žmonių. Jeigu susigriebsite paskutinę minutę, tai ir kostiumą siūsit patys, nes jau viskas bus išnuomota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *