Nauji butai Vilniuje: privalumai ir trūkumai

Dažnas, norintis įsigyti nuosavą būstą Vilniuje, gana dažnai susimąsto: kokį variantą rinktis, naujos, ar senos statybos butą. Žinoma, tiek ir vienas, tiek ir kitas pasirinkimas turi savų privalumų bei trūkumų, ir apsisprendimą lemia kiekvieno žmogaus asmeniniai lūkesčiai. Nauji butai Vilniuje turi savų pliusų bei minusų, taigi, kokie jie?

Nauji butai VilniujePrivalumai

Visų pirma, nauji butai pasižymi modernumu ir šiuolaikišku išplanavimu. tokiuose butuose tenka daryti tikrai mažai pakeitimų, taigi, galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Įsigijus senos statybos butą gana dažnai tenka daryti įvairių pertvarkymų, norint, kad namai atrodytų tikrai šiuolaikiškai ir moderniai. Deja, tai gerokai užtrunka ir kainuoja tikrai nepigiai, taigi, norint to išvengti, vertėtų pagalvoti apie naują butą.

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti perkami palankesnėmis sąlygomis, nes bankai linkę suteikti didesnę paskolą tiems, kurie perka būtent naujos statybos butus.

Senos statybos butų šeimininkai kartais skundžiasi, kad kartais dingsta elektra, karštas ar šaltas vanduo, laiptinėse tvyro pelėsio kvapas, genda liftai ir t.t. Naujos statybos butų savininkai su tokiomis problemomis susiduria kur kas rečiau, taigi, dėl to baimintis tikrai neverta.

Naujos statybos namų automobilių stovėjimo aikštelės paprastai yra didesnės nei senos statybos namų, taigi, netenka jaudintis, kur pasistatyti savo automobilį.

Trūkumai

Naujos statybos butai paprastai kainuoja brangiau nei senos statybos butai. Vis dėlto, ši, atrodytų, permokėta suma laikui bėgant atsiperka, nes sąskaitos už šildymą paprastai yra kur kas mažesnės.

Vos tik atsikrausčius į naujos statybos butą kurį laiką gali tekti kentėti kaimynų remonto keliamą triukšmą, tačiau, žinoma, visa tai tėra laikina, ir vėliau, kai įsikurs visi kaimynai, su tuo susidurti nebeteks.

Naujai statomuose rajonuose iš pradžių susisiekimas gali būti ne toks ir patogus, jei esate pratę važinėti visuomeniniu transportu, tačiau, jei važinėjate su nuosavu automobiliu, tai, žinoma, nepatogumų nesukels. Laikui bėgant susisiekimas taps dar patogesnis, taigi, nepatogumų gali tekti patirti tik pačioje pradžioje.

Taigi, kaip matome, nauji butai turi savų privalumų bei trūkumai, ir privalumai vis dėlto ima viršų. Taigi, jei planuojate įsigyti nuosavą būstą, gerai pasverkite prioritetus, tai tikrai padės lengviau apsispręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *