Nauji automobiliai ir vilioja, ir baugina

Tikriausiai daugelis vairuotojų ne kartą grožėjosi gatve riedančiu nauju automobiliu. Įsigyti tokią transporto priemonę ir norisi, ir baugu. Baimę, žinoma, dažniausiai kelia didelė kaina ir klausimas, ar visada turėsiu pastovias pajamas išsimokėti automobiliui. Iš kitos pusės, galvoje kirba mintis: „Kada, jei ne dabar galiu sau tai leisti!“. Taigi, nauji automobiliai visada vilioja, tad ir pasvarstykime, ar verta juos įsigyti.

Naujų transporto priemonių kaina

Salonuose spindinčių automobilių kainos labai skiriasi ir gali būti nuo 20 000 iki 100 000 eurų ir daugiau. Taigi, pirmasis klausimas, į kurį turime sau atsakyti – ar būčiau laimingas, važiuodamas su nauju sedanu, nors mano mėgstamiausias kėbulo tipas yra visureigis? Man patinkančios markės naujo visureigio negaliu sau leisti dėl itin didelės kainos. Galėčiau įsigyti išsimokėtinai mažesnę ir pigesnę naują transporto priemonę. Taigi, išsimokėtinai pasiimu savo sedaną, lyg ir džiaugiuosi, tačiau užmigęs sapnuoju galingą BMW visureigį.

Jeigu yra tam tikrų lūkesčių dėl naujų automobilių ir matote, kad jūsų kišenei tie lūkesčiai neįkandami, verčiau įsigyti kelių metų senumo, tačiau taip trokštamą naudotą BMW. Jis vis dar gražiai blizgės ir nereikalaus papildomos priežiūros. Specialistai sako, jog automobilis, kurio rida 30 000-40 000 kilometrų dar yra beveik naujas ir jam ilgai nereikės remonto.

Nauji automobiliai pagal kišenę

Jeigu mano pajamos didelės ir galiu sau leisti įsigyti naujausią BMW visureigį – šaunu! Tada klausimų nekyla, tiesiog reikia užsakyti norimos komplektacijos automobilį. Vis tik, čia yra vienas niuansas. Naujų automobilių nerekomenduotina palikti daugiabučių kiemuose ar miesto aikštelėse per naktį. Ne tik todėl, kad gali būti pavogtos brangiausios detalės, bet ir dėl kaimynų pavydo. Kai kuriems taip knieti palikti raktų žymę ant kieme besipuikuojančio BMW…

Taigi, prabangūs nauji automobiliai turėtų būti atitinkamai saugomi, laikomi tik privačiuose kiemuose ar garažuose. Geriausiai turėti dar vieną, kuklesnę transporto priemonę, kurios bus negaila palikti mieste ilgesniam laikui.

Pamąstymų išvada – siekite įsigyti svajonių automobilį, nesvarbu naują ar naudotą, kuris suteiks daugiau laimės ir privers nueiti pas darbdavį, kad paprašyti didesnio atlyginimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *